Polski marzec w STMPD RCRDS. Nowy singiel Blindersa i… collab na linii Guy Arthur – Julian Jordan!

W nowym Martin Garrix Radio znalazły się dwie polskie premiery. Są to solowy track Blindersa oraz collab na linii Guy Arthur – Julian Jordan.

silesia beats

W zeszłym roku na łamach naszego portalu pojawił się interesujący wywiad z Julianem Jordanem. Było to całkiem niedawno po wydaniu oficjalnego remixu Guy Arthura dla Holendra, więc nie mogliśmy się powstrzymać od pytania na temat naszego rodaka. Jeden z reprezentantów stajni STMPD RCRDS zdradził nam, że panowie działają nad wspólnym utworem. Jakiś czas później efekt ich współpracy możemy usłyszeć w Martin Garrix Radio – co oznacza rychły release w wytwórni Holendra. Co najlepsze – to nie jedyny polski akcent w tegotygodniowym odcinku.

Polsko-holenderska fuzja

Pierwszy w historii collab polskiego producenta z Julianem Jordanem ukaże się już wkrótce nakładem labelu Martina Garrixa – STMPD RCRDS. Produkcja nosi tytuł “Let Me Be The One” i swoim stylem przypomina nieco remix Artura do “Love You Better“. W numerze pojawił się bardzo interesujący wokal, który został wykorzystany w dropie. O tym, jak brzmi ta kooperacja możecie się przekonać poniżej.

jay_cluss

Blinders znów zaskakuje

W 337. epizodzie podcastu Martijna znalazł się jeszcze jeden polski track, za który z kolei odpowiada Mateusz Owsiak aka Blinders. Ostatnie jego wydanie o tytule “Motorsportbyło sporym i – co ważne – niezwykle pozytywnym zaskoczeniem. Kontynuacją poszukiwań nowych brzmień przez warszawskiego producenta jest jego nowy singiel, zatytułowany “Mind Of Mine“. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj wpadający w ucho break. Utwór ukaże się w marcu w labelu STMPD RCRDS.

ultra

kalendarz

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?