GUY_ARTHUR_JULIAN_JORDAN

Guy Arthur i Julian Jordan wydali wspólny numer. Takiego dnia otwarcia w polskim EDMie nie było dawno!

Guy Arthur i Julian Jordan w końcu wydali swój collab “Let Me Be The One”. Kolaboracja zaliczyła niezwykle mocny start na Spotify.

2sher

W zeszłym miesiącu informowaliśmy Was o nadchodzącym wielkimi krokami collabie na linii Guy Arthur – Julian Jordan. Współpraca tych dwóch panów wisiała w powietrzu już od dłuższego czasu, zaś efekt tejże wzbudził niemałe zainteresowanie wśród licznych fanów STMPD RCRDS już w momencie, gdy Martin Garrix zagrał go w swoim radioshow. Zatytułowany “Let Me Be The One” track ma swoją premierę właśnie dziś.

Po przesłuchaniu singla nietrudno się zorientować, że to styl polskiego producenta przeważał w procesie produkcji. Dość pogodna propozycja okraszona wokalem od Daimy Lotus może sprawdzać się najlepiej w nadchodzących, ciepłych miesiącach – ale mimo to już teraz utwór osiąga wręcz zdumiewające wyniki na Spotify.

Stówa w zaledwie pół dnia

Kolabo Polaka i Holendra w ciągu 12 godzin od premiery zdobyło już ponad 100 tysięcy odtworzeń na najpopularniejszym portalu streamingowym świata. Dotychczas podobne wyniki w dniu premiery były możliwe zaledwie w przypadku trzech polskich artystów EDM. Byli to Blinders (przy collabie z Martinem Garrixem), Skytech (przy collabach z R3HAB’em) oraz Sikdope (przy collabie z Tiesto). Tym samym mamy do czynienia z pierwszym od dwóch lat tak mocnym startem polskiego elektronicznego tracka.

Jeśli liczba streamów będzie powiększać się stale w takim tempie, to “Let Me Be The One” bardzo szybko może stać się najpopularniejszym utworem stołecznego producenta na Spotify.

Utwór “Let Me Be The One” możecie odsłuchać poniżej, tym samym przykładając się do opisanego wyżej wyniku. Najnowszy singiel Polaka trafił również na naszą playlistę Made In Poland, którą znajdziecie pod tym linkiem.

2sher

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?