RETROVISION-GUY-ARTHUR-COLLAB

Guy Arthur debiutuje w Hexagonie – i to od razu collabem z RetroVision

Długo wyczekiwane ID od Guy Arthura w końcu ujrzało światło dzienne. Jak się okazuje – jest to collab z RetroVision.

kalendarz

Kto jak kto, ale Guy Arthur ma w zanadrzu naprawdę wiele niewydanych utworów. Ostatnio ukazał się chociażby jego długo wyczekiwany przez wielu numer z Drop Challenge, który został przemianowany naVibes. Niemałe zainteresowanie budziło również jedno z IDs, które pojawiło się chociażby w setach Polaka na Polish DJs Chart czy Shining Beats Festival. Jak się teraz okazuje – ten numer to owoc współpracy z future house’owym weteranem z Francji – RetroVision.

Debiut Polaka w Hexagonie

Artur rozpoczął swój nowy projekt ponad 3 lata temu i zawitał już do takich labeli jak chociażby STMPD czy NCS. Ciężko w sumie w to uwierzyć, ale jest to debiut polskiego producenta w labelu Don Diablo. Bardzo możliwe, że przyczynił się do tego RetroVision, dla którego wydawanie tam to codzienność. Sam Mathieu posiada tam również własną wytwórnię Time Machine.

emuze.me

Mówiąc “Guy Arthur” przychodzi od razu na myśl charakterystyczny styl produkcji Polaka. “Don’t Give Up” nie jest żadnym wyjątkiem od tej reguły. Dostajemy tutaj mocne, electro house’owe dźwięki z lekkim twistem fabularnym. Drugi drop różni się nieco od pierwszego i słychać, że maczał w nim palce francuski producent. Ten numer to naprawdę znakomite połączenie stylów obu twórców.

Utwór “Don’t Give Up” możecie odsłuchać poniżej.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?