Spotify Top 100

Sporym zaskoczeniem (rzecz jasna pozytywnym) było, gdy Guy Arthur na początku marca pojawił się w labelu Martina Garrixa, czyli STMPD RCRDS. Polak stworzył oficjalny remix utworu “Love You BetterJuliana Jordana nadając mu zdecydowanie więcej energii. Jak się okazuje – współpraca naszego rodaka z tą wytwórnią nie jest jednorazowym wybrykiem. Artur wydał bowiem w wytwórni jednego z najpopularniejszych DJów na świecie swój najnowszy singiel!

Takie powroty to my rozumiemy

Guy Arthur wydał w STMPD RCRDS swój najnowszy utwór o tytule “Stay“. Jeżeli spodziewaliście się festiwalowego bangera, to możecie być nieco rozczarowani. Polski producent postawił na łagodniejsze dźwięki niż zazwyczaj – choć charakterystyczne brzmienia twórcy wyczuwalne jest na kilometr. Dodatkowo swojego wokalu użyczyła Alessia Labate, która nadała singlowi jeszcze więcej ‘popowości’.

Dlaczego tak delikatnie?

Obydwa wydane dotąd w STMPD RCRDS utwory Artura charakteryzują się zdecydowanie delikatniejszym stylem od tego, do którego dwudziestoczterolatek nas przyzwyczaił. Sam zainteresowany powiedział co nieco na ten temat na naszej facebook’owej grupie (gorąco zapraszamy do dołączenia do niej!).


Czy “Stay” ma radiowy potencjał? Według nas jak najbardziej, i bardzo chętnie ten numer byśmy na falach eteru usłyszeli – a tymczasem możemy go posłuchać na streamingach.

Spotify Top 100