kontakt

O tym, że amerykański festiwal HARD Summer będzie miał swoją europejską edycję, pisaliśmy już kilka dni temu. Teraz organizatorzy wydarzenia, które dobędzie się 21 sierpnia w londyńskim The Drumsheds podali pierwsze nazwiska, które wystąpią na evencie. Kto zatem wystąpi na HARD London?

Różnorodność

Impreza, która znana jest głównie z mocniejszej odmiany muzyki elektronicznej w europejskiej edycji stawia na różnorodność. Nie zabraknie jednak przedstawicieli mocniejszych brzmień, bo w składzie znajdziemy między innymi Jauz‘a czy Kayzo. Fanów nieco lżejszej odmiany elektroniki mogą przyciągnąć takie aliasy jak Alesso czy Tchami, którzy również wystąpią w legendarnym The Drumsheds. Pierwszą fazę lineupu, w której znaleźli się jeszcze chociażby Dillon Francis czy Malaa można zobaczyć poniżej.

Znamy cenę biletów

Prócz pierwszej fazy lineup HARD London poznaliśmy również cenę wejściówek na jednodniową imprezę. Cena biletów, których sprzedaż zacznie się już 31 marca, zaczyna się od £39.50 (około 215 zł). Można się jednak spodziewać, że pula tych najtańszych może rozejść się całkiem szybko, gdyż fani muzyki elektronicznej są spragnieni festiwalowych wrażeń. Jeśli więc planujecie wybrać się na europejską edycję HARD Summer radzimy jak najprędzej zakup wejściówek, by nie tylko oszczędzić pieniądze ale i również zdobyć bilet, bo te mogą się rozejść jak świeże bułeczki.

kontakt