Nie udało się w UK, czy uda się w Chorwacji? HARD Summer debiutuje w Europie!

Popularna za oceanem eventowa marka HARD Summer zadebiutuje w tym roku w Europie. Headlinerem pierwszej edycji będzie Calvin Harris.

2sher

Fanom mocniejszych brzmień nie trzeba specjalnie przedstawiać amerykańskiego festiwalu HARD Summer. Impreza, na której dominują cięższe odmiany elektroniki, za oceanem cieszy się sporym wzięciem. Teraz organizator imprezy, czyli agencja Insomniac – po ubiegłorocznej klapie w UK – ponownie próbuje wprowadzić markę do Europy.

Niewypał na wyspach

HARD Summer w Europie miał zadebiutować już w ubiegłym roku. Impreza miała się odbyć w londyńskim The Drumsheds, a zagrać na niej mieli między innymi JauzKayzoAlesso czy Tchami. Niestety, event ostatecznie nie doszedł do skutku. Oficjalnie powodem odwołania były ograniczenia, jakie nałożył brytyjski rząd w czasach pandemii. Lecz to nie musiał być główny powód – impreza miała nie cieszyć się takim zainteresowaniem, na jakie organizatorzy liczyli. Czy zmiana lokalizacji to zmieni?

Chorwacka plaża

Ostatecznie debiutancka edycja amerykańskiej imprezy została przeniesiona do słonecznej Chorwacji, gdzie ma się odbyć na plaży Žnjan w Splicie. Ta planowana jest na 6 sierpnia. Na cały lineup imprezy musimy jeszcze poczekać, lecz poznaliśmy już headlinera eventu. Jest nim jeden z najpopularniejszych DJ’ów i producentów muzyki na świecie – Calvin Harris.

Bilety w przedsprzedaży będzie można kupić już od 4 maja, natomiast oficjalna sprzedaż ma ruszyć dzień później. Ceny biletów zaczynają się już od 29 euro + opłaty. Te można zakupić tutaj.

2sher

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?