Devin Wild – młoda gwiazda muzyki Hardstyle – już wkrótce w Zabrzu!

Dwudziestolatek z Holandii headlinerem pierwszej w tym roku imprezy Hardtripów. Oprócz niego, pojawią się równie warci uwagi holenderscy oraz polscy DJe.

sunrise

Polscy fani muzyki Hardstyle w naszym kraju nie są zbyt rozpieszczani, choć – trzeba to przyznać – impas jest powoli przełamywany. Systematycznie swój cykl imprez Kings of Hardstyle prowadzi klub Energy 2000, który planuje powrót do organizowania festiwalu w takich klimatach w Energylandii. Były też Krakowskie Perturbacje, na których Shining Beats miało okazję być, zaś w ubiegłą sobotę dla fanów jeszcze ostrzejszych klimatów – także w grodzie Kraka – organizowany był event pod nazwą Terror Heaven. Również Sunrise Festival otwiera specjalną scenę pod ten gatunek muzyki. To jednak nie koniec, gdyż fani hardów już wkrótce będą mieli kolejną okazję, by się spotkać i dobrze się bawić.

11 maja w Zabrzu odbędzie się organizowana przez HardTripy impreza Let’s Celebrate Life. Do klubu CK Wiatrak zjedzie czołówka rodzimej sceny, ale głównym filarem lineupu jest ekipa prosto z Holandii, na której czele stoi Devin Wild – młody talent sceny muzyki Hardstyle, regularnie wydający swoje numery w labelu Scantraxx i mający na swoim koncie epizod z wytwórnią Revealed Recordings.

kalendarz

Oprócz młodego Holendra, na scenie pojawią się inne ciekawe postaci prosto z kraju polderów – Promo, MYST oraz DJ Ruffneck. Wesprą ich czołowe postaci polskiej sceny – między innymi Genox oraz Driver.

kalendarz

To nie pierwsza impreza organizowana przez HardTripy w tym miejscu. Firma organizująca wyjazdy na największe hardstylowe imprezy w Europie, we wrześniu ubiegłego roku gościła w tym samym miejscu z imprezą The Glory Is Ours, na której zagrali min. ANDY SVGE czy Demi Kanon.

Teraz mamy kolejną okazję, by spotkać się na imprezie w klimatach 150 BPM. Bilety są wciąż dostępne w cenie 79zł pod tym linkiem. Organizowany jest również wyjazd ze stolicy.
Shining Beats wspiera takie inicjatywy, więc możecie spodziewać się wyjątkowej relacji z tego wydarzenia – lecz to nie koniec.

sunrise

Przeglądajcie czujnie nasz profil na Facebooku, gdyż już wkrótce będziecie mogli tam wygrać wejściówki na tą imprezę, która – jak podają organizatorzy – potrwa aż do 7 rano!


kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
33
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?