Tego nie spodziewał się nikt. Hardwell wydaje nowy mixtape… w klimatach hiphopowych

Na prywatnym Instagramie Robberta pojawił się tajemniczy link, prowadzący do jego hiphopowego mixtape’u. Sto minut pełnych klasyki gatunku!

sb

Robbert van de Corput aka Hardwell wciąż postrzegany jest jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci światowej sceny EDM. I to wszystko pomimo tego, że jego ostatni pełnoprawny koncert miał miejsce niemal dwa lata temu. Każdy jego fan z niecierpliwością czeka na powrót Holendra, który wciąż odpoczywa od koncertowania. Na oficjalnych social mediach artysty nie dzieje się za wiele, za to spostrzegawczy fani zauważyli niespodziankę na jego prywatnym Instagramie. Robbert wrzucił tam link do swojego nowego mixtape’u.

Mix pełen… hip hopu

Jeśli myślicie, że “Nostalgia” to EDM’owy set w starych klimatach to jesteście w wielkim błędzie. Robbert postanowił bowiem wrzucić na decki oldschoolowy hip hop, do którego z pewnością ma sentyment. W blisko stuminutowej składance znalazło się aż 89 utworów od takich legend, jak Dr. Dre, 50 Cent, 2Pac czy Snoop Dogg. Całość wylądowała na dropboxie i można ją odsłuchać, klikając tutaj.

Kiedy powrót?

Sami chcielibyśmy wiedzieć. Były pogłoski, że mogło to nastąpić w tym roku, lecz epidemia koronowirusa mogła pokrzyżować te plany. Niemniej jednak jego najwierniejsi fani czekają nie tylko na powrót do koncertowania, ale i na kolejne produkcje – wszak w 2020 roku boss Revealed nie wydał jeszcze nic. Czy oznacza to pracę nad drugim studyjnym albumem, czy może postanowił wszystko to rzucić i wyjechać w Bieszczady? Czas pokaże

sb

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?