kontakt

Słowa z nagłówka pisaliśmy dla Was z rzadko spotykanym u nas poziomem ekscytacji. Za nami bowiem kolejny moment, który niewątpliwie przejdzie do historii światowego EDMu. Po czteroletniej, ogłoszonej na jesieni 2018 roku przerwie, Hardwell powraca na scenę, i to w naprawdę wielkim stylu.

Wielki powrót w nowym stylu

Od dłuższego czasu pojawiały się dywagacje, czy (a raczej kiedy) Robbert ponownie zacznie występować przed publicznością, i dlaczego comeback odbędzie się na tegorocznym UMFie. Jak wynikało z doniesień magazynu Billboard, powrót ten planowany był już na 2020 rok, ale ostatecznie wielki comeback dokonał się podczas Ultra Music Festival 2022. Comeback ten zresztą zaskoczył wielu słuchaczy.

Holender postanowił niemalże zupełnie odrzucić festiwalowe, komercyjne brzmienia na rzecz bardziej mrocznej hybrydy bigroomu z techno. Właśnie w takim stylu był składający się w 100 procentach z autorskich i niewydanych numerów Holendra set zamykający tegoroczny UMF.

Hardwell już wkrótce w Polsce!

Występ Hardwella na Ultra Music Festival 2022 to dopiero preludium do tego, co dziać się będzie w najbliższych miesiącach. Robbert powraca bowiem na trasę koncertową. Zobaczymy go tego lata na największych europejskich festiwalach, a na jesieni – podczas halowych koncertów. Jeden z nich odbędzie się zresztą w Polsce – więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Pod tym linkiem znajdziecie tracklistę powrotowego seta Hardwella, a poniżej – także możliwość jego obejrzenia i odsłuchu. Naprawdę, to było coś!

kontakt