Hardwell powraca do starego stylu! Już w piątek premiera długo wyczekiwanego ID

Holender, mimo przerwy od występów, nie próżnuje. Już w piątek oficjalną premierę będzie mieć długo wyczekiwane ID, brzmiące niczym jego single sprzed lat.

silesia beats

Robbert van de Corput aka Hardwell, pomimo ogłoszonej blisko rok temu przerwy od występów, nie daje o sobie zapomnieć swoim licznym fanom, chociażby za sprawą nowych muzycznych propozycji, a także licznych niespodzianek – całkiem niedawno trzydziestojednolatek ostatnio również zagrał, krótkiego gościnnego seta B2B z Afrojack w swojej rodzinnej miejscowości. Teraz artysta wyda jedną z najbardziej wyczekiwanych przez fanów produkcji.

“Retrograde” to nowy release Hardwella, który światło dzienne ujrzy już w najbliższy piątek. Na chwilę obecną nie mamy oficjalnego fragmentu tej produkcji – lecz wszystko wskazuje na to, że chodzi o najbardziej wyczekiwane przez fanów ID artysty, podpisane roboczo jako Old School. Produkcja mocno nawiązuje do starego stylu Robberta, za który pokochało go wielu entuzjastów EDM na całym świecie.

jay_cluss

https://www.youtube.com/watch?v=CDK5HTjfe-0

To kolejna produkcja Robberta, którą dostajemy podczas jego urlopu – wcześniej światło dzienne ujrzały collaby z takimi artystami, jak Quintino czy Mike Williams – jednak jesteśmy skłonni już teraz uznać, że najbliższe wydanie bredańczyka (które będzie także częścią zbliżającej się wielkimi krokami składanki Revealed vol. 10) będzie najlepszym jego trackiem od bardzo długiego czasu.

ultra

foto: Rukes

kalendarz

silesia beats

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?