Hardwell udostępnił zapis video seta z… 2016 roku. Masa muzycznych wspomnień!

Holenderski producent z wielką pompą zamykał na torze Hockenheim swoją trasę promującą debiutancki album. Teraz możemy sobie przypomnieć te wydarzenia.

silesia beats

Hardwell nie daje nam o sobie zapomnieć. Mimo, iż od ponad roku już nie koncertuje, to doskonale wykorzystuje swój wolny czas. Kolejne single czy występ w programie “Jachtseizoen”, gdzie jego zadaniem była ucieczka z więzienia, to jedne z jego ostatnich aktywności. Teraz przyszedł czas na dawkę wspomnień – Holender udostępnił bowiem na swoim kanale YouTube kolejny wideo set – tym razem z jego występu w niemieckim Hockenheim w 2016 roku.

Nie był to zwykły koncert – wszak był to event zamykające światowe tournee promujące debiutancki krążek “United We Are”. Wyjątkowe show trwało aż 7 godzin – 3 godziny trwał zaś sam występ Hardwella. Mimo, iż wideo set był dostępny na YouTube jakiś czas temu, to teraz właściciel Revealed Recordings wrzucił na swój oficjalny kanał pierwszą godzinę tego występu.

jay_cluss

Mamy jednak dobrą wiadomość dla osób, które chciałyby zobaczyć całe show i zajrzeć za jego kulisy. W oficjalnym sklepie producenta pojawiła się własnie limitowana edycja płyt DVD, którą można zakupć już za 20 euro.

ultra

Jak widać, Hardwell nie daje zapomnieć o sobie swoim fanom. Systematyczne publikowanie na Instagramie kolejnych części przypominającej minione lata serii “The Story Of Hardwell” czy udostępnienie jednego z archiwalnych setów to tylko część rzeczy, jakie raz po raz zadowalają jego fanów. Jesteśmy naprawdę ciekawi, czym jeszcze zaskoczy wszystkich Robbert.

kalendarz

silesia beats

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?