Headhunterz powraca do występów – ale wciąż poszukuje balansu w życiu

Na Instagramie Heady’ego pojawiło się oświadczenie. Czytamy w nim o powrocie legendy muzyki hardstyle na scenę, a także o zmianach, jakie go czekają.

kalendarz

Działalność na scenie muzyki elektronicznej potrafi być męcząca. Sporo na ten temat wiedzą w szczególności artyści z samego świecznika, którzy są eksploatowani w naprawdę dużej mierze. Koncerty, przeloty, sesje studyjne, inne formy aktywności – to wszystko może w pewnym momencie stać się obciążeniem. Sporo na ten temat wie Headhunterz, który ogłosił na swoim Instagramie anulowanie wszystkich występów do końca ubiegłego roku. Twórca “Destiny” oznajmił również, że przez ten czas informacje na jego profilach społecznościowych będzie przekazywać jego management. Więcej na ten temat przeczytacie pod tym linkiem.

Mniej koncertów, więcej muzyki

Rozpoczął się rok 2020, a z tym związany jest start karuzeli bookingowej. Kolejne festiwale ogłaszają artystów z tegorocznych lineupów – a wśród nich nie brakuje Heady’ego, jako jednej z czołowych postaci sceny Hardstyle. Naturalnym było więc spodziewać się, że przerwa Willema długo nie potrwa. I faktycznie – na Instagramie pojawiło się oświadczenie, wyemitowane przez team artysty. Możemy w nim przeczytać o istotnych zmianach w sposobie działania producenta – możemy się spodziewać większej ilości produkcji, ale za to będzie mniej występów.

kalendarz

Drodzy fani,

Minęły pierwsze tygodnie 2020 roku i cieszymy się, że możemy udostępnić Wam nowe informacje o Willemie. W nadchodzący weekend, Willem wystąpi po raz pierwszy w tym miesiącu w Finlandii, a w kolejnym tygodniu w Tajlandii. (Willem) stopniowo przygotowuje się do jeszcze częstszych występów.

W nadchodzących tygodniach Willem powróci do prowadzenia mediów społecznościowych. W 2020 roku zamierza przeznaczyć dużo czasu na tworzenie muzyki w studiu, a także na odnalezienie nowego balansu pomiędzy pracą i życiem prywatnym. Będzie mniej koncertów, ale z pewnością więcej muzyki.

Zespół Headhunterza chce Wam podziękować za wszystkie miłe słowa, wsparcie i zrozumienie, które wszyscy okazaliście. Dziękujemy Wam, Hardstyle Family.

Z wyrazami szacunku,
Team Headhunterz

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dear fans, . As we are now a few weeks into 2020, we are happy to bring you another update about Willem. This coming weekend, Willem will perform for the first time in a month in Finland, and the following week in Thailand. Gradually, he is getting ready to perform more and more again. . Willem will return to social media in a relaxed manner in the coming weeks and is budgeting a lot of his time in 2020 for studio work only, as well as finding a new balance between work and private life. There will be fewer shows in 2020, but new music is undoubtedly coming. . Team Headhunterz would like to thank you for all the kind words, support, and understanding that you have all shown. Thank you, Hardstyle Family. . Kind Regards, Team Headhunterz

Post udostępniony przez HEADHUNTERZ (@headhunterz)


Zmiana mentalności

W ubiegłym roku w jednym z artykułów na naszej stronie padły następujące słowa:

ultra

Paradoksalnie, tragedia Tima Berglinga może mieć świetny wpływ na resztę środowiska muzycznego.

Jak się okazuje, coś w tym jest – DJe i producenci kładą coraz większy nacisk na aspekty mentalne. Dzięki takim przerwom często można dojść do zupełnie nowego ładu w swoim życiu – i Headhunterz najwyraźniej dobrze o tym wie. Naprawdę cieszy fakt chęci odejścia od obecnego stylu życia i wypracowania nowych standardów.

Headhunterz zagra w Trzciance

Warto też mieć na uwadze jeszcze jeden, istotny szczegół. Jako, że sam Heady zapowiada ograniczenie ilości występów, to warto zacząć postrzegać jego planowany koncert podczas Heartbeat Festival jeszcze poważniej, niż dotychczas. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie tutaj, a my życzymy Willemowi znalezienia balansu w życiu!

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?