kontakt

Tegoroczna jesień obfituje w warte uwagi wydarzenia – i mamy tu na myśli nie tylko eventy halowe, ale także imprezy klubowe z naprawdę imponującymi bookingami. Dobitnie widać to na wykazie, który opublikowaliśmy w ubiegły weekend na naszym Instagramie.

Artysta nie czekał na klub

Dotychczas potwierdzone były praktycznie wszystkie imprezy – oprócz jednej. Jest nią występ Headhunterza w warszawskim klubie Explosion. Skąd więc wiedzieliśmy o tym bookingu? Ano ze strony internetowej holenderskiego producenta, gdzie data 27 listopada była zarezerwowana właśnie dla tej miejscówki. Z kolei na oficjalne ogłoszenie ze strony włodarzy klubu musieliśmy jeszcze poczekać – konkretnie do dziś.

Drugi występ w tym roku

Tym samym możemy już oficjalnie powiedzieć – Headhunterz wystąpi 27 listopada w warszawskim klubie Explosion. Będzie to z pewnością smakowity kąsek dla fanów hardów, a także dla fanów samego Heady’ego, których – co pokazał chociażby jego występ na tegorocznym Heartbeat Festival.

Headhunterz jest kolejnym światowej sławy producentem tanecznej elektroniki, który tej jesieni odwiedzi stolicę. Dwa tygodnie wcześniej w klubie Hulakula wystąpi bowiem James Hype. Zazwyczaj w stolicy pod względem ciekawych bookingów rządziła scena house’u i techno – a występy Brytyjczyka i Holendra będą stanowić ciekawą odmianę.

Więcej informacji na temat imprezy będzie pojawiać się na bieżąco na social mediach klubu.

kontakt