kontakt

James Hype jest jednym z tych artystów, których z pewnością warto usłyszeć i zobaczyć na żywo. Umiejętności, jakie Brytyjczyk prezentuje za conajmniej kilkoma deckami robią wrażenie na wielu fanach muzyki elektronicznej. DJ w tym roku już odwiedził Polskę, niespodziewanie dołączając do lineupu The Other Side of the Sun. Na temat tego suprise bookingu pisaliśmy już na naszych łamach. Ci, którzy nie mogli dotrzeć w sezonie letnim na teren Podczela nie muszą długo czekać. Hype już niedługo odwiedzi Warszawę.

Szybki powrót do Polski

Pierwsze nowiny o występie króla decków można było usłyszeć podczas jednej z audycji Xoni on Air. Goście DJa Inoxa zdradzili tam, w jakim mieście Brytyjczyk zagra. Teraz wiemy już wszystko – utalentowany DJ i producent zawita do Warszawy już 13 listopada jako główna muzyczna atrakcja urodzin klubu Hulakula. Oprócz Brytyjczyka, za deckami pojawią się Thomas Cloud i Larry Lane. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

Bilety już do kupienia

Bilety w cenie od 30 zł można kupić na stronie klubu. Mamy jednak dobrą wiadomość – jako patron medialny wydarzenia będziemy mieli dla Was do rozdania kilka wejściówek. Śledźcie uważnie nasze social media!

foto: Gromysz

kontakt