Oto pełny lineup Heartbeat Festival 2022. MORTEN, Ben Nicky, DubVision, Blinders, Skytech i nie tylko!

Ponad 20 artystów z Polski i zagranicy wystąpi w Trzciance w dniach 24-26 czerwca podczas Heartbeat Festival 2022.

emuze.me

Od 2011 roku końcówka czerwca w Trzciance upływa pod znakiem atrakcji dla fanów tanecznej elektroniki. To właśnie 11 lat temu po raz pierwszy odbyła się pierwsza edycja Beach Party. Przez ten czas wydarzenie to rozrosło się z lokalnej imprezy do miejsca, w którym występują mocne zagraniczne nazwiska ze świata EDMu. W 2020 roku doszło do zmiany nazwy – od wtedy wydarzenie organizowane jest pod nazwą Heartbeat Festival. To znaczy niekoniecznie od wtedy, bo ówczesna edycja została przeniesiona na sierpień roku 2021 – oczywiście z powodu pandemii. W tym roku już nic nie powinno stać na przeszkodzie, aby trzcianecki festiwal odbył się w klasycznym terminie.

Tym samym w dniach 24-26 czerwca nad jeziorem Logo ponownie zaroi się od gwiazd EDMu oraz fanów tej muzyki. Właśnie poznaliśmy pełny skład lineup’u Heartbeat Festival 2022 – i trzeba przyznać, że prezentuje się on naprawdę interesująco.

emuze.me

Interesujący lineup

Przede wszystkim uwagę skupiają artyści zagraniczni. Na czele składu stoją debiutujący w Polsce MORTEN, a także Ben Nicky oraz Will Sparks. Zagraniczną część lineup’u stanowią także Kryder, Marten Hørger i DubVision. Dostajemy więc naprawdę różnorodną gromadę światowych postaci sceny muzyki elektronicznej.

Wyżej wymienionych 6 nazwisk wystąpi na scenie głównej imprezy. Międzynarodowa część listy artystów liczy jednak siedem aliasów – tym ostatnim jest CJ Stone, który zaprezentuje się na zupełnie nowej Beach Stage.

emuze.me

Skoro przy nowościach – tuż nad jeziorem Logo powstanie zupełnie nowa scena, na której w piątek będzie rządzić muzyka trance i retro, a w sobotę – house i techno. Na Beach Stage wystąpią odpowiednio CJ Stone, DJ Quiz i Sasha Dubrovsky oraz Carla Roca, Diana d’Rouze i Pysh.

Na scenie głównej także nie zabraknie Polaków – na czele rodzimej części lineup’u stoją Blinders, Skytech i I.GOT.U. Oprócz nich w Trzciance wystąpią jeszcze Melo.Kids, Roobs, Ardo, Feiver i Dirty Fruit. Na mikrofonie swoją robotę będzie robić także MC Jacob A.

Niektórzy mogą kręcić nosem…

Fani hardstyle’u mogą być w tym roku nieco niezadowoleni – wszak organizatorzy nie zabookowali w tym roku nikogo stricte ze sceny hard dance. Tego typu brzmień możemy jednak spodziewać się po Benie Nicky’m, który zgrabnie miesza psy trance, techno i właśnie hardowe brzmienia. Do pieca mogą dołożyć także I.GOT.U i Roobs, którzy w ubiegłym roku podczas swoich setów chętnie podkręcali tempo.

Nosem kręcić mogą także ci, którzy po ubiegłorocznym lineup’ie mogli spodziewać się jeszcze mocniejszego uderzenia. Nie dziwi to specjalnie – wszak MORTEN czy Ben Nicky to nie są tak rozpoznawalne komercyjnie postaci jak NERVO czy Headhunterz. Nie zmienia to jednak faktu, że zaplanowane na ten rok nazwiska gwarantują dobrą jakość muzyczną.

Heartbeat Festival 2022 – lineup

Pełny skład lineup’u z podziałem na dni wygląda następująco:

emuze.me

piątek, 24 czerwca

Main Stage
Will Sparks
Kryder
DubVision
I.GOT.U
Melo.Kids
Roobs
Feiver

Beach Stage
CJ Stone
DJ Quiz
Sasha Dubrovsky

sobota, 25 czerwca

Main Stage
MORTEN
Ben Nicky
Marten Hørger
Skytech
Blinders
Dirty Fruit
Ardo

Beach Stage
Carla Roca
Diana d’Rouze
Pysh

emuze.me

Karnet i nocleg za 4 stówy

Bilety na Heartbeat Festival 2022 w dalszym ciągu są dostępne. Obecnie karnet na wszystkie dni imprezy oraz dostęp do pola namiotowego kosztuje 399 zł. Do wyboru są także karnety bez noclegu oraz bilety na pojedyncze dni, w wersjach zwykłej i VIP. Wszystkie szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym Heartbeat Festival 2022.

emuze.me

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?