Beach Party Trzcianka to już przeszłość. Czas na Heartbeat Festival!

Wielkie zmiany na wielkopolskiej scenie eventowej! Beach Party Trzcianka zmienia nazwę na Heartbeat Festival. Event odbędzie się w dniach 26-28 czerwca.

sunrise

Beach Party w Trzciance to jedna z najbardziej znanych imprez z muzyką elektroniczną w naszym kraju. Event, który w tym roku obchodzi swoje dziesiąte urodziny, z roku na rok odwiedza coraz więcej osób. Wszystko to głównie za sprawą jednego z najlepszych w naszym kraju stosunku jakości lineupu do ceny za bilet. Z okazji jubileuszu rozwijająca się marka wprowadza zmiany, które zapowiadaliśmy na naszym Facebook’u w ostatnich dniach za pomocą krótkich filmików.

Beach Party Trzcianka zmienia nazwę

Najważniejszą zmianą jest nazwa festiwalu. W Polsce było i jest kilka imprez, które w swojej nazwie mają Beach Party, co stwarzało problemy z myleniem marek. Z tego założenia wyszli organizatorzy Beach Party Węgorzewo – impreza otrzymała bowiem nową nazwę, Mamry Music Festival. W podobną stronę poszli również organizatorzy wielkopolskiej imprezy nad jeziorem Logo. Od tego roku, Beach Party Trzcianka nazywa się Heartbeat Festival.

kalendarz

Od dłuższego czasu myśleliśmy nad zmianą nazwy. Nazwa BEACH PARTY stała się bardzo powszechna wśród imprez klubowych, z którymi często byliśmy niesłusznie kojarzeni. Nasza społeczność musi mieć swój własny, odrębny szyld! ❤ Od początku zależało nam na budowaniu wyjątkowej, wielkiej rodziny, w której każdy jej członek miał takie samo zamiłowanie do muzyki jak my. Udało nam się! Uznaliśmy, że nie ma lepszego momentu na zmianę, niż jubileuszowe urodziny.

Nowe logo zawiera dobrze znane z poprzednich edycji serce, które było także motywem przewodnim sceny podczas ubiegłorocznej imprezy. Nie zmienia się również charytatywny charakter festiwaludochód z imprezy nadal jest przekazywany na szczytne cele.

kalendarz

Pierwsi artyści już w piątek

Tegoroczna edycja odbędzie się w dotychczasowym miejscu, w dniach 26-28 czerwca. Według nieoficjalnych informacji, do których udało nam się dotrzeć, już w najbliższy piątek poznamy pierwszych artystów, którzy otworzą wakacje nad jeziorem Logo. Tego samego dnia ma również wystartować sprzedaż biletów.

Patrząc na lineupy poprzednich edycji, nie mamy wątpliwości co do tego, że ta tegoroczna będzie trzymać wysoki poziom – przy okazji nie drenując nadto portfeli fanów muzyki elektronicznej. Tak nawiasem mówiąc – od jakiegoś czasu znamy już alias jednego z DJów, którzy zagrają w Trzciance, i już nie możemy się doczekać Waszego zdziwienia przy ogłoszeniu 😉

sunrise

Jeśli jesteście ciekawi, jak było na poprzednich edycjach, już teraz sprawdźcie nasze relacje:

2018 | 2019

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?