Heartbeat Festival dokłada drugą scenę. Po raz pierwszy w historii festiwalu!

Beach Stage – tak będzie nazywać się druga scena, która po raz pierwszy zasili listę atrakcji Heartbeat Festival.

reklamujsie

Po trwającej swoje pandemicznej przerwie do gry wracają praktycznie wszyscy znaczący na polskiej scenie festiwalowej gracze. Jedni mieli tę przerwę dłuższą, inni nie mieli jej praktycznie wcale bądź musieli sobie odpuścić wyłącznie 2020 rok. Do tego ostatniego grona należy Heartbeat Festival, impreza znana niegdyś jako Beach Party Trzcianka. Zmiana nazwy niosła za sobą mocne bookingi – w ubiegłym roku na czele lineup’u stali bowiem NERVO oraz Headhunterz.

W lineup’ie artyści nielichego kalibru

W tym roku włodarze wydarzenia poszli nieco inną drogą, stawiając na nieco inne atuty niż tylko rozpoznawalność artystów. Tym samym w tym roku w lineup’ie nie ma tak wielkich postaci jak w roku ubiegłym, ale za to mamy do czynienia z gwiazdami robiącymi nie mniejszy szum na światowej scenie EDM. Headlinerami tegorocznej imprezy są bowiem MORTEN, Will Sparks oraz Ben Nicky. Więcej na temat dotychczasowych ogłoszeń przeczytacie pod tym linkiem.

Wielu fanów z niecierpliwością wyczekuje kolejnych informacji o lineup’ie – i te nadejdą jeszcze w tym tygodniu. Już kilka dni temu na social mediach festiwalu pojawiła się enigmatyczna zapowiedź, dotycząca rzekomej dwukrotnej względem poprzednich lat liczby muzycznych atrakcji.

Startuje druga scena!

Jak się okazuje, była to zapowiedź pierwszego w historii trzcianeckiego wydarzenia uruchomienia aż dwóch scen. Z informacji, które udało nam się zdobyć już teraz wynika, że druga scena będzie nazywać się Beach Stage i będzie umiejscowiona tuż przy brzegu jeziora Logo. W każdy z dni imprezy mają tam rządzić inne klimaty. W zależności od tego, kiedy zawitacie tam, będziecie mogli posłuchać brzmień house i techno bądź klimatów retro.

Więcej informacji – w tym aż sześć nazwisk stanowiących o sile tegorocznej drugiej sceny na Heartbeat Festival – poznamy już w piątek, 13 maja.

Tymczasem przypominamy – Heartbeat Festival odbędzie się w dniach 24-26 czerwca w Trzciance, nad jeziorem Logo. Bilety cały czas są dostępne – jednakże druga pula powoli ulega wyczerpaniu. Po jutrzejszych ogłoszeniach do sprzedaży mogą trafić już droższe wejściówki. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym Heartbeat Festival 2022.


foto: Gustav

reklamujsie

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?