Kolejne trzy gwiazdy dołączają do składu artystów Heartbeat Festival 2022

Trzecią fazę lineup’u Heartbeat Festival 2022 stanowią dwa zagraniczne nazwiska Kryder, DubVision) oraz jedno polskie (Skytech).

sunrise

Wielkanocny tydzień w obozie Heartbeat Festival z pewnością jest naprawdę intensywny. Do imprezy pozostało już nieco ponad 10 tygodni, a do ogłoszenia jeszcze wielu artystów. I choć trzon lineup’u jest już względnie znany, to organizatorzy trzcianeckiego wydarzenia mają w rękawie kilka asów – tak polskich, jak i zagranicznych. Kolejną trójkę z nich właśnie poznaliśmy – i trzeba przyznać, że jest po co jechać pod koniec czerwca nad jezioro Logo!

Trzech artystów w trzeciej fazie lineup’u

Trzecia tura ogłoszeń to informacje głównie dla osób, które interesuje pierwszy dzień imprezy. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że piątkowy headliner – MORTEN – na prośbę managementu wystąpi dzień później (więcej informacji pod tym linkiem). Jest więc kogo zastępować – dlatego też włodarze wydarzenia zaprezentowali dziś dwie zagraniczne gwiazdy właśnie na piątek, 24 czerwca.

kalendarz

Na pierwszy ogień poszedł dobrze znany fanom house music Kryder

kalendarz

…z kolei drugą zagraniczną postacią, która dołączyła dziś do lineup’u, okazał się duet DubVision. Będzie to zresztą wielki powrót Holendrów do Trzcianki, gdzie pierwszy raz można było zobaczyć ich w akcji w 2017 roku.

Dzisiejsze ogłoszenia dopełnił Skytech. Czołowy polski producent po raz trzeci z rzędu zasila lineup trzcianeckiego festiwalu – tym razem zobaczymy go w sobotę, 25 czerwca.

sunrise

Tym samym lineup Heartbeat Festival 2022 na tą chwilę wygląda następująco:

piątek, 24 czerwca
Will Sparks
DubVision
Kryder
I.GOT.U


sobota, 25 czerwca
MORTEN
Ben Nicky
Marten Hørger
Skytech

To jeszcze nie koniec ogłoszeń

Już wkrótce kolejne (w tym także zagraniczne) ogłoszenia artystów. Z naszych informacji wynika, że organizatorzy Heartbeat Festival mają w zanadrzu coś naprawdę konkretnego, dlatego też warto śledzić temat! Bilety w cenie od 129 zł dostępne są na stronie heartbeatfestival.pl.

kalendarz

kalendarz

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym Heartbeat Festival 2022.

foto: Włodarczyk Photography

sunrise

kalendarz

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?