Heartbeat Festival w wersji wirtualnej już w ten piątek. Na plaży nad jeziorem Logo zagra cały team FRKNTN

W piątek 26 czerwca odbędzie się wirtualna edycja Heartbeat Festival. Nad jeziorem Logo zagra między innymi team FRKNTN w pełnym składzie.

kontakt

Dziwny jest ten rok, trzeba przyznać. W normalnych warunkach pełną parą rozpoczynałby się właśnie wakacyjny sezon festiwalowy. W naszym kraju ten czas inaugurowany jest w Trzciance, gdzie od 2011 roku odbywa się charytatywna impreza z muzyką elektroniczną. Do roku ubiegłego nosiła ona nazwę Beach Party Trzcianka, jednakże w styczniu tego roku miał miejsce rebranding – tym samym mamy teraz Heartbeat Festival.

To miała być mocna impreza

Planowany na nadchodzący weekend lineup był mocnym podwyższeniem poprzeczki względem poprzednich lat. Nad jeziorem Logo mieli bowiem zagrać między innymi Salvatore Ganacci, Headhunterz, Mike Williams, Noisecontrollers czy Brooks. Niestety – pandemia koronawirusa sprawiła, że impreza nie odbędzie się w planowanym terminie. Więcej na temat przełożenia eventu znajdziecie pod tym linkiem.

Organizatorzy, mimo niesprzyjającego losu, postanowili jednak w jakiś sposób uczcić dziesięciolecie wydarzenia w dobrze już znany sposób. Już w ten piątek (26 czerwca) odbędzie się wirtualna edycja Heartbeat Festival.

Polski skład

Wydarzenie będzie związane z otwarciem nowego miejsca na mapie Trzcianki – jest nim Logo Beach Bar, mieszczące się na plaży, na której miał odbyć się festiwal. Transmisja Heartbeat Virtual Event rozpocznie się o godzinie 18:00.

W zabawie będzie mogła uczestniczyć publiczność – zgodnie z obecnie obowiązującym prawem limit wynosi 150 osób. Będzie to więc dobra opcja dla wielkopolskich fanów EDM ku temu, aby spędzić piątkowy wieczór w dobrym stylu. Szczególnie, że na czele lineup’u stoi team FRKNTN w pełnym składzie – I.GOT.U, DNF oraz duet TWISTERZ. Oprócz nich, za deckami staną również Sasha Dubrovsky, Dirty Fruit oraz Dane. Show uświetni MC Jacob A – jeden z czołowych polskich mistrzów ceremonii.

Timetable wygląda następująco:

18:00 Dane
18:45 Dirty Fruit
19:30 Sasha Dubrovsky
20:15 TWISTERZ
21:00 DNF
21:45 I.GOT.U

Stream będzie mieć charakter charytatywny – pieniądze zebrane podczas zbiórki zostaną przeznaczone dla rodzin, które ucierpiały podczas pożaru w sąsiedniej dla Trzcianki miejscowości Biała. Najbardziej hojni darczyńcy zdobędą karnety na przyszłą edycję festiwalu.

Transmisję będzie można zobaczyć na naszym Facebook’u. Już teraz gorąco zapraszamy!

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?