Oliver Heldens (jako HI-LO) oraz Reinier Zonneveld znów ze wspólną muzyką. Oto ich nowa EPka

HI-LO oraz Reinier Zonneveld ponownie połączyli swoje siły w studiu i stworzyli kolejne utwory, które znalazły się na nowej EP-ce.

silesia beats

HI-LO to drugi alias, pod którym wydaje Oliver Heldens. W tej odsłonie Holender prezentuje bardziej ciemniejszą stronę, zdecydowanie inną niż house’owe brzmienia, znane z jego głównego projektu. Oli oraz inny znany producent techno – Reinier Zonneveld, już po raz kolejny postanowili połączyć swoje siły. W rezultacie powstała EPka, która ukazała się niedawno w labelu Zonnevelda – Filth On Acid.

Ponownie mocne uderzenie

Współprace Zonnevelda z Heldensem z pewnością miały wpływ na wejście tego pierwszego do mainstreamu. Ten drugi z kolei dzięki wydawaniu bardziej undergroundowych singli zyskał większy street credit u tuzów gatunku. To przerodziło się między innymi w collab Oliego z Adamem Beyerem. Innymi słowy – obydwaj zyskali na swoich licznych już współpracach.

jay_cluss

Jak dotąd, HI-LO i Reinier Zonneveld mają już na swoim koncie kilka efektów udanej współpracy. Są to między innymi utwory „String Theory” czy „Balearic Mornings”. Nowa EPka zawiera ich kolejne wspólne, dwa numery zatytułowane “Nirvana” oraz “Samsara”. Drugi z nich ukazał się jeszcze pod koniec 2022 roku. To kawałek z dźwiękami i wokalem nieco inspirowanym orientem, uzupełniony oczywiście mocnymi uderzeniami. Natomiast “Nirvana”, która premierę miała już w 2023, jest już zdecydowanie kawałkiem osadzonym wyraźnie w klimatach Acid techno.

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?