Hulakula z przytupem otwiera jesień. W październiku wystąpią tam Antoine Clamaran i Kubańczyk

Kubańczyk i Antoine Clamaran głównymi gwiazdami pierwszych październikowych imprez w warszawskim klubie Hulakula.

emuze.me

Zamknięcie sezonu plenerowych imprez automatycznie otwiera sezon klubowy. W najbliższych miesiącach możemy spodziewać się w tego typu miejscach interesujących imprez i bookingów. Duży wybór jak zwykle będą mieli mieszkańcy stolicy i okolicznych miejscowości, a swoją cegiełkę dołoży do tego Hulakula. Miejscówka łącząca walory klubu muzycznego i centrum rozrywki z możliwością zagrania między innymi w bilard czy kręgle ma w planach na październik parę ciekawych imprez. Coś dla siebie znajdą zarówno młodzi fani rapu, jak i entuzjaści house music z prawdziwego zdarzenia.

Coś dla fanów rapu…

Na ten moment włodarze klubu komunikują o dwóch dużych imprezach, które będą mieć miejsce w październiku. Kalendarz na nadchodzący miesiąc otwiera się już 1 października – kiedy to w Hulakuli wystąpi Kubańczyk. Raper i producent cieszy się niemałą popularnością w szczególności wśród młodszej klienteli, choć z pewnością nie brakuje też starszych słuchaczy jego twórczości. Oprócz niego, za deckami pojawi się jego partnerka, DJ Slavic.

emuze.me

Bilety na tą imprezę można już kupić na stronie internetowej Hulakuli.

…i dla fanów house’u

To na samym początku października – natomiast dwa tygodnie później na drugą stronę Wisły powinni skierować się fani house’u. Po trzech latach nieobecności do naszego kraju powraca bowiem Antoine Clamaran, znany między innymi z hitu “Gold”. Oprócz niego, wystąpi także DJ Inox. Więcej szczegółów w artykule, do którego odnośnik zostawiamy poniżej.

emuze.me

W najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych ciekawych ogłoszeń występów w Hulakuli. Co na to wskazuje? Ano chociażby to, co działo się w miesiącach ubiegłych – podczas wakacji występowali tam między innymi Daria, DJ Kuba & Neitan, Bartes czy Natalia Nykiel. Pod koniec maja z kolei odbywał się tam Warsaw Erasmus Festival, na którym zagrali chociażby VINAI, Skytech, Blinders, Melo.Kids oraz DJ Kuba & Neitan.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?