Brennan Heart otwiera nowy label. Przełom w historii I AM HARDSTYLE!

Kultowy w świecie hardstyle’u brand rozszerza swoją działalność. Brennan Heart i spółka otwierają label, w którym pojawiło się już parę utworów!

sunrise

Jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w świecie ciężkich kicków i tempa wynoszącego minimum 150 uderzeń na minutę jest I AM HARDSTYLE. Brand, za którym stoi Fabian Bohn – znany szerzej jako Brennan Heart – ma na swoim koncie serię imprez oraz kolekcję ubrań i gadżetów. Pod tym tytułem ukazał się także jego album.

Na to wygląda jednak, że ambicje Holendra na tym się nie kończą – I AM HARDSTYLE otwiera nowy rozdział, którym jest wytwórnia muzyczna.

kalendarz

Kilku hardstylowych producentów opublikowało na swoich profilach społecznościowych tajemnicze zdjęcia z hasztagiem #IAMHARDSTYLE oraz datą 04.04.2019. Oprócz ojca założyciela, teasery wyemitowali także Aftershock, ANDY SVGE, Blademasterz, Galactixx, Rebourne, The Pitcher, Toneshifterz oraz Code Black, który ostatnio spotkał się w studiu z Atmozfears’em, by zrobić follow-up “Accelerate”.

kalendarz

Wyświetl ten post na Instagramie.

04.04.2019 #IAMHARDSTYLE 👊🏼

Post udostępniony przez CODE BLACK (@codeblackmedia)

Teraz już wiadomo, że wspomniani artyści dołączają do I AM HARDSTYLE i będą wydawać tam swoje utwory. Pierwszym oficjalnym releasem był noszący tytuł Show Your True Colorsalbum Fabiana, zaś drugą pozycją w katalogu wydawniczym stał się utwór “Legends” autorstwa duetu The Pitcher.

To nieskomplikowane credo, które mówi wszystko, stało się rozpoznawalną marką dla miłośników Hardstyle’u na całym świecie. Nie jest tajemnicą, że Hardstyle to coś więcej niż tylko muzyka – to styl życia!

Po noszonym z dumą merchu oraz udanych wydarzeniach, logicznym było podjęcie kolejnego kroku naprzód i otwarcie nowego labelu, aby jeszcze bardziej rozkręcić tą scenę.

I AM HARDSTYLE

I AM HARDSTYLE zyskało już zaufanie fanów ostrego grania, dlatego też poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko. Na szczęście fani ciężkich brzmień nie muszą się martwić o poziom zbliżających się produkcji pod znaną już w całym hardstyle’owym community banderą – pierwsze release’y udowadniają bowiem, że Brennan Heart i spółka mają sporo do zaprezentowania. To jak najbardziej cieszy!

sunrise

kalendarz

Total
62
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?