Jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w świecie ciężkich kicków i tempa wynoszącego minimum 150 uderzeń na minutę jest I AM HARDSTYLE. Brand, za którym stoi Fabian Bohn – znany szerzej jako Brennan Heart – ma na swoim koncie serię imprez oraz kolekcję ubrań i gadżetów. Pod tym tytułem ukazał się także jego album.

Na to wygląda jednak, że ambicje Holendra na tym się nie kończą – I AM HARDSTYLE otwiera nowy rozdział, którym jest wytwórnia muzyczna.

Kilku hardstylowych producentów opublikowało na swoich profilach społecznościowych tajemnicze zdjęcia z hasztagiem #IAMHARDSTYLE oraz datą 04.04.2019. Oprócz ojca założyciela, teasery wyemitowali także Aftershock, ANDY SVGE, Blademasterz, Galactixx, Rebourne, The Pitcher, Toneshifterz oraz Code Black, który ostatnio spotkał się w studiu z Atmozfears’em, by zrobić follow-up “Accelerate”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

04.04.2019 #IAMHARDSTYLE 👊🏼

Post udostępniony przez CODE BLACK (@codeblackmedia)

Teraz już wiadomo, że wspomniani artyści dołączają do I AM HARDSTYLE i będą wydawać tam swoje utwory. Pierwszym oficjalnym releasem był noszący tytuł Show Your True Colorsalbum Fabiana, zaś drugą pozycją w katalogu wydawniczym stał się utwór “Legends” autorstwa duetu The Pitcher.

A NEW CHAPTERThis uncomplicated credo that says it all, it has become a household name for hardstyle lovers across the…

Opublikowany przez I AM HARDSTYLE Piątek, 5 kwietnia 2019

To nieskomplikowane credo, które mówi wszystko, stało się rozpoznawalną marką dla miłośników Hardstyle’u na całym świecie. Nie jest tajemnicą, że Hardstyle to coś więcej niż tylko muzyka – to styl życia!

Po noszonym z dumą merchu oraz udanych wydarzeniach, logicznym było podjęcie kolejnego kroku naprzód i otwarcie nowego labelu, aby jeszcze bardziej rozkręcić tą scenę.

I AM HARDSTYLE

I AM HARDSTYLE zyskało już zaufanie fanów ostrego grania, dlatego też poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko. Na szczęście fani ciężkich brzmień nie muszą się martwić o poziom zbliżających się produkcji pod znaną już w całym hardstyle’owym community banderą – pierwsze release’y udowadniają bowiem, że Brennan Heart i spółka mają sporo do zaprezentowania. To jak najbardziej cieszy!