Code Black i Atmozfears znowu razem w studiu! Follow-up “Accelerate” już wkrótce

Panowie ogłosili ukończenie nowego singla w mediach społecznościowych. Czekamy na efekty współpracy – “Accelerate” z 2014 roku podniosło poprzeczkę wysoko!

sunrise

Code Black i Atmozfears to bez wątpienia jedni z najbardziej znanych producentów muzyki hardstyle na świecie. W 2014 roku panowie mieli okazję spotkać się w studiu i wyprodukować wspólny utwór “Accelerate”. Drogi Australijczyka i Holendra zeszły się ponownie. Niedługo producenci wydadzą kolejny singiel.

“Accelerate” okazało się wielkim sukcesem. Kawałek był grany na wielu festiwalach i wspierany przez wiele gwiazd gatunku – wśród nich chociażby zasilający lineup tegorocznego Sunrise Festival Headhunterz czy Noisecontrollers.. Utwór docenili również organizatorzy festiwalu XXlerator, którzy wybrali produkcję na hymn swojej imprezy. Po czterech latach od wydania singla Atmozfears ogłosił zakończenie pracy nad follow-up’em.

kalendarz

Na razie komunikat ograniczył się do jednego zdania, że utwór jest już skończony. Nie wiadomo kiedy i w jakim labelu zostanie wydany. Jedno jest jednak pewne – fani producentów mogą spodziewać się potężnej, festiwalowej produkcji. Obecnie Panowie postanowili wspólnie spędzić czas na nartach, by nabrać sił przed nadchodzącym sezonem. Kto wie, może już ustalili szczegóły i wkrótce możemy spodziewać się owocu tej pracy.

kalendarz

kalendarz

Total
34
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?