Będzie druga edycja I AM HARDSTYLE Poland!

Pierwsza edycja I AM HARDSTYLE Poland spotkała się z ciepłym przyjęciem rodzimych fanów hardów – dlatego też organizatorzy planują kolejną edycję.

sunrise

Pierwsza wizyta marki I AM HARDSTYLE na naszym rynku eventowym za nami. 9 listopada w łódzkiej Atlas Arenie wystąpiły czołowe nazwiska światowej sceny muzyki Hardstyle – w tym sam Brennan Heart, twórca serii eventów. Impreza okazała się sporym sukcesem – mimo, iż sold outu nie było. O tym, jak wyglądała tegoroczna edycja, możecie dowiedzieć się więcej z naszej relacji.

Już następnego dnia po imprezie hardstyle’owym internetem zatrząsł Facebook’owy post Fabiana Bohna – bo tak faktycznie nazywa się Brennan Heart. W swoim poście podumowującym polski event pojawiła się jasna deklaracja Holendra:

kalendarz

…nie mogę się doczekać ponownego spotkania w 2020!

Brennan Heart

Oczywiście mogło chodzić o booking na jednym z eventów planowanych na przyszły rok. Jednak dzisiejsze ogłoszenie rozwiało wszelkie wątpliwości.

ultra

I AM HARDSTYLE Poland 2020 – gdzie, kiedy?

Przy okazji publikacji aftermovie (o którym za chwilę) organizatorzy – a więc agencja World Media – podali informację o tym, że w 2020 roku odbędzie się druga edycja I AM HARDSTYLE Poland. Nie zostało podane jeszcze żadne nazwisko z lineupu (choć na 100% na imprezie zagra Brennan Heart), nie wiemy też nic odnośnie sprzedaży biletów. Znamy za to miejsce imprezy (niezmiennie Łódź i Atlas Arena) oraz datę (tym razem będzie to 10 października 2020 roku).

Polskich fanów hardów coraz więcej

Taka decyzja nie dziwi w żadnym stopniu. Polscy fani muzyki hardstyle i hardcore pokazali już w tym roku, że organizowanie imprez wyłącznie z ich muzyką się opłaca. Wskazuje na to chociażby frekwencja w Łodzi, a także podczas pierwszego dnia Sunrise Festival 2019, kiedy na Silver Stage grał hardstyle. Nasi dają radę również za granicą. Nie sposób nie wspomnieć chociażby o licznej reprezentacji Polski podczas tegorocznej edycji festiwalu Qlimax. Nasza relacja z imprezy ukaże się na dniach.

sunrise

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na kolejne wieści odnośnie prawdopodobnie największego hardowego wydarzenia w naszym kraju. Jeśli jednak komuś mało wspomnień – zawsze może obejrzeć aftermovie z I AM HARDSTYLE Poland 2019, które właśnie dziś wleciało w sieć. Miłego seansu!

kalendarz

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?