I.GOT.U otwiera nowy alias i… wydaje u R3hab’a. Zupełnie nowe brzmienie!

Jeden z filarów FRKNTN postanowił uruchomić swoje kolejne alter ego – po rapowym Estecie przyszedł czas na house’owy alias Fake Jake!

kalendarz

O tym, że rozwój i kreatywność w muzyce jest ważna, przekonujemy się praktycznie na każdym kroku. Nie chcąc być więźniem własnego stylu – coraz szersze grono producentów poszerza obręb swoich działań w oparciu o nowy alias. Celem takiego zabiegu jest swego rodzaju oddzielenie tworzonych gatunków. Co prawda istnieją tacy, którym zależy wyłącznie na promowaniu jednego aliasu – jednak trudno sobie wyobrazić sytuację, że ktoś jednego tygodnia wydaje dla przykładu tropical house, a drugiego hardcore.

Co nowego od “Wujaszka”?

Z takiego założenia wyszedł Adam Skrzypiec, producent dobrze Wam znany jako I.GOT.U, który w tym tygodniu otwiera zupełnie nowy projekt. Nosi on nazwę Fake Jake i ma skupiać się głównie na różnych odłamach muzyki house – począwszy od tech, groove po tropical czy tribal house. Sam “Wujaszek” trochę się ociągał z prezentacją swojego alter ego – a świadczy o tym krótka animacja z logo, wrzucona na Facebook’a już… w sierpniu ubiegłego roku!

emuze.me

Pierwszy utwór spod tego aliasu ukaże się już w najbliższy piątek, 5 czerwca. Będzie to zatytułowana “I Want That House” kolaboracja z innym polskim producentem – Fafaq‘iem. Poprzeczka postawiona będzie wysoko – wszak debiut nowej ksywy w labelu CYB3RPVNK to nie są przelewki!

Premiera na Shining Beats Festival

Track zapewne mogliście już słyszeć podczas występów Adama czy innych kolegów skupionych wokół FRKNTN. Nie zmienia to jednak faktu, że oficjalna premiera miała miejsce… u nas! To nie żart – według statystyk 1001Tracklists, pierwsza emisja do szerokiej publiczności miała miejsce podczas występu Fafaq’a na Shining Beats Festival. Poniżej znajdziecie odnośnik do majówkowego setu Mateusza – “I Want That House” zaczyna się w 13. minucie wideo!

ultra

Nie jest to pierwszy poboczny alias kędzierzyńskiego twórcy. W ubiegłym roku swoją premierę miał bowiem rapowy projekt pod nazwą Esteta. Więcej na jego temat przeczytacie pod tym linkiem. W każdym razie – wracając już do nowego projektu Adama – jesteśmy ogromnie ciekawi, co przyniosą kolejne single. Będziemy sprawdzać to z ciekawością!

foto: Jakub Kosmatka

emuze.me

kalendarz

Total
25
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?