Ile kosztuje bilet na koncert Tiësto w Gliwicach? Znamy szczegóły!

15 czerwca w Arenie Gliwice wystąpi Tiësto. Sprzedaż biletów startuje 19 kwietnia, ale pytanie jest następujące – ile te bilety będą kosztować?

PDC

Przed nami sezon obfity w duże wydarzenia muzyczne. Polskę w najbliższych miesiącach odwiedzi multum gwiazd, także tych reprezentujących muzykę elektroniczną. Do tego grona w ostatnich dniach dołączył także Tiësto. Nie zobaczymy go jednak na żadnym dużym festiwalu. 15 czerwca w Arenie Gliwice odbędzie się bowiem jego solowe show, podczas którego wystąpią jeszcze między innymi Mike Williams, ACRAZE oraz Tribbs. Więcej szczegółów dotyczących lineup’u znajdziecie pod tym linkiem.

Ile za bilety na Tiësto w Gliwicach?

Co istotne, wraz z ogłoszeniem imprezy nie ruszyła sprzedaż biletów. Ten etap zaplanowany jest na 19 kwietnia o godzinie 19:00. Od tego momentu w bileterii TME będzie można nabyć swoją wejściówkę na to ciekawie zapowiadające się wydarzenie. Pytanie jednak nasuwa się jedno – ile za taką przyjemność będzie trzeba zapłacić?

emuze.me

Pytanie jest to o tyle istotne, że przed nami multum różnych wydarzeń. Chciałoby się być na największej liczbie z nich, ale często nie pozwala nam na to zasobność portfela. Jak będzie to wyglądać w przypadku “Tiësto at Arena“? Stosunkowo przewidywalnie – według informacji przekazanych jeszcze przed startem sprzedaży przez TME, zwykły bilet na tę imprezę w pierwszej puli kosztować będzie 199 zł. Będzie on upoważniać do przebywania na płycie (sektor A) oraz najniższych partiach trybun (sektor B).

Do sprzedaży trafią także bilety VIP, którego zakup wiąże się z następującymi przywilejami:

PDC

  • Dedykowane osobne wejście
  • Bezpłatna szatnia
  • Wydzieloną oznaczona osobna strefa VIP na trybunach z widokiem na główną scenę
  • Wydzielona strefa gastronomiczna VIP, z widokiem na główną scenę, a w niej bezpłatne piwo, softy oraz napoje energetyczne bez limitu
  • Strefa gastronomiczna z zimnymi i ciepłymi przekąskami w formie szwedzkiego bufetu.
  • Prezent – opaska silikonowa TIËSTO AT ARENA

Tego typu opcja będzie kosztować w pierwszej puli 650 zł.

Co istotne, w obydwóch opcjach cena biletu zawiera także podatek VAT, prowizję bileterii oraz inne opłaty zgodnie z polskimi przepisami. Dzięki temu potencjalni kupcy nie będą narażeni na dodatkowe opłaty. Warto także pamiętać o tym, że podane powyżej ceny dotyczą pierwszej puli biletów. W momencie czytania tego tekstu po starcie sprzedaży, cena z racji wyprzedania puli biletów może być wyższa.

Start sprzedaży 19 kwietnia

Przypominamy – start sprzedaży biletów przypadnie na 19 kwietnia o godzinie 19:00. Swoją wejściówkę na Tiësto at Arena będzie można nabyć na stronie tme-tickets.pl.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?