kontakt

Jeszcze przed startem wakacji Polskę odwiedzi Tiësto. Tym razem jednak nie zabookował go żaden festiwal – będziemy mogli zobaczyć bowiem jego solowy koncert. Więcej szczegółów poniżej!


2022 rok to moment wielkiego powrotu eventowego EDMu na salony i widać to coraz wyraźniej. Oprócz powracających festiwali, na trasy koncertowe decydują się największe postaci elektronicznej sceny. Przykładowo, w tym roku w Polsce swoje niebędące festiwalowymi bookingami koncerty zagrają chociażby Hardwell czy Swedish House Mafia. Jeśli doliczymy do tego festiwale, to do tego grona dołączają chociażby Martin Garrix (Open’er Festival), David Guetta czy Marshmello (obydwaj Sunrise Festival). Jest więc naprawdę grubo, a będzie jeszcze grubiej – bo do tego grona dołącza dawno niewidziany w koncertowej formie Tiësto!

Po raz ostatni w ramach dedykowanego eventu, Tijs odwiedził nasz kraj w 2010 roku, przy okazji trasy promującej jego pierwszy nietrance’owy album pt. “Kaleidoscope”. Z kolei ostatni jego występ nad Wisłą w ogóle miał miejsce w 2019 roku w Ergo Arenie podczas Don’t Let Daddy Know (nasza relacja pod tym linkiem). Jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznych wakacji holenderski producent pokaże przed polską publicznością, na co go stać z obecnym repertuarem.

Tiësto w Polsce – gdzie i kiedy?

Tiësto wystąpi w naszym kraju już 15 czerwca w Arenie Gliwice w ramach konceptu “Tiësto at Arena“. Śląska lokalizacja ma już niemałe doświadczenie w goszczeniu EDMowych artystów. Jeszcze w kwietniu odbędą się tam imprezy w ramach Back To Life Festival – czyli Anjunabeats Europe i Dreamstate Europe.

Jako support wystąpią ACRAZE, Mike Williams, Sem Vox, neeVald, Tribbs, Rudy b2b Encore oraz Julian Suppo. Jesteśmy jednak przekonani, że już sama siła nazwiska Verwest powinna przemawiać do wielu polskich fanów EDMu.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „TIESES AT ARENA Support: ACRAZE MIKE WILLIAMS SEM VOX NEEVALD TRIBBS RUDY B2B ENCORE JULIAN SUPPO JUNE 15 2022 ARENA GLIWICE POLAND EA A GLIWICE”

Sprzedaż biletów ruszy we wtorek (19 kwietnia) o godzinie 19:00. Wydarzenie organizują agencja TME oraz E&A Events.

kontakt