kontakt

Illenium z pewnością jest znany wszystkim, którzy cenią sobie dobry Future Bass. Artysta jest dobrze znany i ceniony przez fanów elektroniki za oceanem – w Europie jednak nie jest on zbyt popularnym producentem, nad czym zdecydowanie ubolewamy. Cieszy jednak, że wśród naszych czytelników nie brakuje osób ceniących sobie tracki Nicholasa.

A tych pod koniec 2018 roku nie brakowało – twórca postanowił oddać za darmo aż 10 kawałków znanych z występów Amerykanina. Oznacza to, że jeden z wiodących reprezentantów Future Bass’u ma przyszykowane sporo nowego materiału na nadchodzący sezon. Będzie mógł się nim pochwalić już w następnym tygodniu, i to na naprawdę wielkiej imprezie – Illenium wystąpi bowiem podczas Ultra Music Festival. Zanim jednak Ultranauts wybiorą się do Miami, będą mogli posłuchać najnowszego singla producenta z Chicago.

Na wokalu w “Pray” – bo tak nazywa się nowa propozycja od dwudziestoośmiolatka – pojawił się Kameron Alexander, dotychczas znany wśród dosyć wąskiego grona słuchaczy. Produkcja pojawiła się w sieci dziś, jednak nieco wcześniej twórca postanowił podroczyć się nieco z tymi, którzy na nowe brzmienia od Illenium czekają.


Tak wiele rzeczy dzieje się w tej chwili… Nie mogę się doczekać, aby pokazać wszystkim, nad czym pracowałem

Illenium
https://twitter.com/ILLENIUMMUSIC/status/1107449102155931649

Pray” to kolejna Future Bass‘owa produkcja, do których Amerykanin ma smykałkę jak mało kto. Illenium – jako jeden z nielicznych producentów tego gatunku – potrafi utrzymać wysoki poziom swoich produkcji, dlatego jak najbardziej warto się nad nią pochylić. Nowy singiel z pewnością pojawi się podczas rzeczonego wyżej występu Nicholasa, który w Miami zagra pod koniec drugiego dnia imprezy na scenie Live. Przy okazji – pełne timetable Ultra Music Festival możecie zobaczyć tutaj.

kontakt