Illenium wydaje singiel na ostatniej prostej przed Ultra. Kolejny smakowity Future Bass!

Illenium, jako Future Bass’owy producent, radzi sobie naprawdę dobrze. Na tydzień przed jego występem na Ultra dostajemy jego pierwszy w 2019 roku singiel!

silesia beats

Illenium z pewnością jest znany wszystkim, którzy cenią sobie dobry Future Bass. Artysta jest dobrze znany i ceniony przez fanów elektroniki za oceanem – w Europie jednak nie jest on zbyt popularnym producentem, nad czym zdecydowanie ubolewamy. Cieszy jednak, że wśród naszych czytelników nie brakuje osób ceniących sobie tracki Nicholasa.

A tych pod koniec 2018 roku nie brakowało – twórca postanowił oddać za darmo aż 10 kawałków znanych z występów Amerykanina. Oznacza to, że jeden z wiodących reprezentantów Future Bass’u ma przyszykowane sporo nowego materiału na nadchodzący sezon. Będzie mógł się nim pochwalić już w następnym tygodniu, i to na naprawdę wielkiej imprezie – Illenium wystąpi bowiem podczas Ultra Music Festival. Zanim jednak Ultranauts wybiorą się do Miami, będą mogli posłuchać najnowszego singla producenta z Chicago.

silesia beats

Na wokalu w “Pray” – bo tak nazywa się nowa propozycja od dwudziestoośmiolatka – pojawił się Kameron Alexander, dotychczas znany wśród dosyć wąskiego grona słuchaczy. Produkcja pojawiła się w sieci dziś, jednak nieco wcześniej twórca postanowił podroczyć się nieco z tymi, którzy na nowe brzmienia od Illenium czekają.


Tak wiele rzeczy dzieje się w tej chwili… Nie mogę się doczekać, aby pokazać wszystkim, nad czym pracowałem

Illenium

Pray” to kolejna Future Bass‘owa produkcja, do których Amerykanin ma smykałkę jak mało kto. Illenium – jako jeden z nielicznych producentów tego gatunku – potrafi utrzymać wysoki poziom swoich produkcji, dlatego jak najbardziej warto się nad nią pochylić. Nowy singiel z pewnością pojawi się podczas rzeczonego wyżej występu Nicholasa, który w Miami zagra pod koniec drugiego dnia imprezy na scenie Live. Przy okazji – pełne timetable Ultra Music Festival możecie zobaczyć tutaj.

ultra

kalendarz

Total
28
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?