Illenium SKylar

ILLENIUM łączy siły ze Skylar Grey i zapowiada piąty studyjny album

Najnowszy numer nosi tytuł “From the Ashes” i jest kolejnym potwierdzeniem talentu ILLENIUM do łączenia EDMu z rockiem.

sunrise

Amerykański artysta o pseudonimie ILLENIUM w ciągu ostatnich paru lat z niszowego producenta stał się gwiazdą światowego kalibru. Dobitnie świadczą o tym same liczby, closing set jednego z dni Ultra Music Festival 2022, czy potężne kolaboracje. Nick Miller ostatnio zwłaszcza upodobał sobie współprace z zespołami rockowymi, jak Spiritbox czy nawet 30 Seconds to Mars. Najnowszym jego gościem jest natomiast piosenkarka o pseudonimie Skylar Grey, którą fani mogą kojarzyć z gościnnych udziałów w hitach jak “Coming Home”, “I Need A Doctor”, czy “Shot Me Down”. Najnowsze połączenie sił z ILLENIUM nosi tytuł “From The Ashes”. Podobnie jak w poprzednich jego kolaboracjach, mamy do czynienia z połączeniem euforycznego, melodic dubstepu ze szczyptą rockowego pazura.

Piąty album nadchodzi

ILLENIUM wyraźnie należy do tych artystów, do których przemawia format albumowy. Od debiutanckiego “Ashes” z 2016 roku zdążył już wszakże wydać aż cztery pełnoprawne LP. Do każdego z nich dostaliśmy obszerny album remiksowy, a w przypadku ostatniego “Fallen Embers” również Deluxe Edition, w której pokazał sporą artystyczną różnorodność.

kalendarz

Wygląda jednak na to, że Nickowi wciąż mało. Wszystko wskazuje, że najnowszy singiel jest jednym z nadchodzącego, już piątego albumu. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale artysta wyraźnie dał znać o swoich planach na swoim Twitterze.

kalendarz

kalendarz

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?