David Guetta jako Jack Back odświeża legendarny motyw The Chemical Brothers. Zupełnie nowe tchnienie!

David Guetta wykazuje mocną aktywność pod aliasem Jack Back. Tym razem na warsztacie Francuza znalazł się legendarny utwór The Chemical Brothers.

kontakt

Odkąd David Guetta uruchomił swój poboczny projekt Jack Back i otworzył się na nowe dźwięki, zyskuje coraz więcej w oczach fanów muzyki elektronicznej. Prowadząc drugi alias francuski DJ i producent wraca do swoich house’owych korzeni, co ewidentnie spodobało się starszym słuchaczom. Teraz artysta wziął na warsztat legendarny utwór The Chemical Brothers i nadał mu nowe tchnienie.

Powrót do Positiva Records 

“Superstar DJ” to nowa wersja dobrze znanego wszystkim numeru Hey Boy, Hey Girl. Francuz swoją interpretację utworu brytyjskiej grupy zagrał już między innymi na Ultra Europe czy Tomorrowland w 2019 roku. Teraz -po 9 miesiącach od premiery – track został oficjalnie wydany nakładem Positiva Records. To powrót do brytyjskiej wytwórni, gdzie w 2011 roku został wydany piąty studyjny album producenta “Nothing But The Beat”.

David już w tym roku w Polsce

David Guetta już w tym roku ponownie wystąpi w Polsce. Artysta zagra w sobotę 25 lipca na osiemnastej edycji Sunrise Festival. Wszystkich ogłoszonych dotychczas artystów, którzy wystąpią w lipcu w kołobrzeskim Podczelu, można zobaczyć tutaj.

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?