James Hype nie przyjedzie na Sunrise Festival sam. Oto kolejna tura ogłoszeń artystów

W ramach poprzedzającej długi majowy weekend tury ogłoszeń, do lineup’u Sunrise Festival 2024 dołączyło siedmiu artystów.

sunrise

W drugiej połowie kwietnia organizatorzy Sunrise Festival 2024 zdecydowanie się przebudzili, jeśli chodzi o ogłoszenia artystów. W poprzednim tygodniu ujawniony został pełen skład takeoveru Q-Dance, który obejmie jedną ze scen podczas sobotniej i niedzielnej części imprezy.

W dalszym ciągu jednak było sporo niewiadomych, z których część została właśnie wyjaśniona. Podczas poprzedzającego długi majowy weekend maratonu ogłoszeń, do lineup’u kołobrzeskiego eventu dołączyło siedem kolejnych nazwisk. Większość z nich wystąpi na poświęconej tym razem muzyce house piątkowej Black Stage, ale są też dodatki do pozostałych przestrzeni. Kto więc jeszcze wystąpi w Nadmorskim Parku Kultury w dniach 19-21 lipca? Sprawdźmy!

kalendarz

Pod znakiem house’u (głównie)

Do dotychczas nieobsadzonego składu Black Stage na 19 lipca dołączyło pięć nazwisk. Część z nich miało już okazję pojawić się w Podczelu, ale będą też ci, którzy zagrają tam po raz pierwszy. Tego typu aliasów są dwa – konkretnie uznana już marka niemieckiej sceny, czyli Tocadisco, a także reprezentujący Australię Sonny Fodera, dla którego będzie to pierwszy festiwalowy gig nad Wisłą. Oprócz nich, zobaczymy niejednokrotnie już występujące na White Stage aliasy – takie, jak Booka Shade, Wally Lopez i Riva Starr.

kalendarz

Oprócz tego, ogłoszono także dwa dodatki do sobotniej listy płac. Do mocnego już składu RE:BIRTH Stage, który stanowią między innymi Aly & Fila, Markus Schulz oraz Ferry Corsten w projekcie Gouryella, dołącza znany już kołobrzeskiej publiczności Will Atkinson.

Z kolei na Red Stage do Jamesa Hype’a dołączy jego narzeczona – Tita Lau. Będzie to jej debiutancki występ w Polsce, i to nie byle gdzie, bo na największej elektronicznej imprezie nadchodzącego lata. Oprócz tej pary, za deckami na scenie głównej zjawią się także Boris Brejcha, Tchami, Malaa, Sikdope i Matys.

sunrise

Tym samym na niecałe trzy miesiące przed otwarciem bram Nadmorskiego Parku Kultury dla festiwalowiczów, do ogłoszenia zostały jeszcze jedna scena na piątek, dwie na sobotę i dodatkowe postaci w pozostałych przestrzeniach. Pełne informacje na temat awizowanego dotąd lineup’u znajdziecie poniżej.

Sunrise Festival 2024 – bilety

Wejściówki na Sunrise Festival 2024 w dalszym ciągu są dostępne. Obecnie trzydniowy karnet kosztuje 1049 zł, a wejściówka dwudniowa – 839 zł (piątek+sobota i sobota+niedziela) lub 682 zł (piątek+niedziela). W ofercie jest również opcja karnet + pole namiotowe, która kosztuje 1312 zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie bilety.sunrisefestival.pl.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?