Przed Wami pełny lineup sceny Q-Dance na Sunrise Festival 2024

20 i 21 lipca jedną ze scen Sunrise Festival 2024 przejmuje Q-Dance. Kto tam wystąpi? Znamy już pełny lineup hardowej przestrzeni w Podczelu!

sunrise

Temat hardów na Sunrise Festival – a raczej ich braku podczas ubiegłorocznej edycji – był wśród fanów tych brzmień dość głośnym tematem swego czasu. Podobnie zresztą, jak ich powrót – i to w naprawdę solidnej formie. Swoją scenę w kołobrzeskim Podczelu będzie mieć bowiem Q-Dance, największa marka w świecie harder styles. Dwudniowy takeover już od samego początku zwiastował obecność uznanych postaci grających mocne brzmienia – i przewidywania te w pełni się potwierdziły. Znamy już pełny skład, który zatrzęsie jedną ze scen podczas “festiwalu wschodzącego słońca”.

“Kij o pralkę” powraca do Kołobrzegu

Przestrzeń Q-Dance będzie obecna na Sunrise Festival 2024 w sobotę 20 lipca i niedzielę 21 lipca. Podczas każdego z festiwalowych dni nie zabraknie dobrze kojarzonych aliasów oraz tych, które budują swoją renomę na scenie. Każdą z ogłoszonych postaci łączyć ma jakość – wszak byle kogo taka marka, jak Q-Dance, raczej by nie bookowała.

kalendarz

W sobotę 20 lipca czoło stawki będzie stanowić Ran-D. Oprócz niego, za deckami zameldują się także Frontliner, D-Sturb, Devin Wild, Phuture Noize, Warface, Primeshock oraz Mish. Niedziela 21 lipca to zaś mocne uderzenie, jakie po raz pierwszy na Sunrise Festival dowiezie Angerfist. To oczywiście dopiero początek atrakcji – skład tego dnia na scenie Q-Dance stanowią także Vertile, B-Front, Keltek, Rebelion, Atmozfears i Adaro. Swojego seta zaprezentuje też zwycięzca contestu organizowanego przez Harderclass, stronę oferującą lekcje produkcji muzyki hardowej w wykonaniu czołówki sceny. Skład dopełnia MC DV8, jeden z czołowych mistrzów ceremonii w środowisku hard dance.

kalendarz

Sunrise Festival 2024 – lineup jak dotąd

Tym samym obecnie lineup Sunrise Festival 2024 wygląda następująco:

piątek, 19 lipca

Red Stage (The History Of Sunrise)
ATB
Marco V
Ron van den Beuken
DJ Kris
Bartes
DJ Rachela
Gregory
Jay Bae
Krzysztof Chochlow
Maiqel
Tiddey
V_Valdi

Spinnin Sessions Stage
KSHMR
Benny Benassi
Tujamo
Chapter & Verse
KURA

sunrise

sobota, 20 lipca

Red Stage
Boris Brejcha
Tchami x Malaa
James Hype
Sikdope
Matys

Black Stage
Ida Engberg
Lilly Palmer
Ann Clue
Chelina Manuhutu
Tini Gessler
Kasia

RE:BIRTH Stage
Aly & Fila
Markus Schulz
Ferry Corsten pres. Gouryella
MaRLo
Ruben de Ronde
Blastoyz
Cubicore

Q-Dance Takeover
Devin Wild
D-Sturb
Frontliner
Mish
Phuture Noize
Primeshock
Ran-D
Warface

niedziela, 21 lipca

Red Stage
Armin van Buuren
W&W
Fedde Le Grand
Harris & Ford
FAST BOY

Q-Dance Takeover
Adaro
Angerfist
Atmozfears
B-Front
Keltek
Rebelion
Vertile

Sunrise Festival 2024 – bilety

Wejściówki na Sunrise Festival 2024 w dalszym ciągu są dostępne. Obecnie trzydniowy karnet kosztuje 1049 zł, a wejściówka dwudniowa – 839 zł (piątek+sobota i sobota+niedziela) lub 682 zł (piątek+niedziela). W ofercie jest również opcja karnet + pole namiotowe, która kosztuje 1312 zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie bilety.sunrisefestival.pl.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?