Jest już oficjalna tracklista seta Hardwella na UMF 2022. Udostępnił ją sam Holender!

15 utworów, wszystkie autorstwa Hardwella – tak wyglądał pamiętny występ na Ultra Music Festival 2022. Producent udostępnił pełne timetable!

re2sh

Mamy dopiero kwiecień, a wielki powrót Hardwella już teraz urasta jako highlight tegorocznego sezonu eventowego. Dotychczas z wypełnionego niewydanymi utworami występu ukazały się dwa utwory, o czym pisaliśmy pod tym linkiem. Tym samym poznaliśmy nazwy tych numerów. Niestety, reszta była wciąż podpisana jako ID. No właśnie, była – ponieważ Hardwell postanowił podzielić się z fanami pełną listą nazw utworów ze swojego seta z Miami.

Wszystko solo

Publikacja, która znalazła swoje miejsce w opisie seta na YouTube, potwierdziła istotną rzecz – występ na UMFie był w stu procentach wypełniony solowymi utworami Robberta. Nie inaczej ma być także w nadchodzącym albumie Holendra. Kolejna ważna sprawa to świeżość materiału i ilość nawiązań do przeszłej dyskografii producenta. W trackliście seta znalazł się tylko jeden taki przypadek – i był nim remix samego Hardwella do wydanego dekadę temu “Spaceman”. Wszystko oczywiście w klimatach mariażu bigroomu z techno.

Tracklista występu holenderskiego producenta prezentuje się następująco:

00:00 – HARDWELL – BROKEN MIRROR (INTRO)
02:25 – HARDWELL – INTO THE UNKNOWN
06:08 – HARDWELL – DOPAMINE
10:31 – HARDWELL – SPACEMAN (HARDWELL 2022 REWORK)
15:24 – HARDWELL – PACMAN
19:34 – HARDWELL – GODD (APOLLO MASHUP)
24:37 – HARDWELL – BLACK MAGIC
27:31 – HARDWELL – REBELS NEVER DIE (CRAWLING MASHUP)
32:03 – HARDWELL – ZERO GRAVITY
37:36 – HARDWELL – MIND CONTROL
41:32 – HARDWELL – LASER
44:29 – HARDWELL – F*CKING SOCIETY (NOTHING ELSE MATTERS MASHUP)
49:24 – HARDWELL – REMINISCE
53:37 – HARDWELL – I FEEL LIKE DANCING
57:21 – HARDWELL – SELF DESTRUCT

Usłyszymy go w Polsce!

Z pewnością wiele z powyższych numerów usłyszymy także podczas występu Hardwella w Polsce. Odbędzie się on 12 listopada w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety są już w sprzedaży – więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

re2sh

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?