Sunrise Festival 2019 – Zobacz tegoroczne aftermovie!

Nie musieliśmy długo czekać, aby móc zobaczyć oficjalne aftermovie z tegorocznej edycji Sunrise Festival. Jak było w Podczelu? Sprawdźcie sami!

silesia beats

Rewolucja – w taki sposób można swobodnie określić to, co działo się w dniach 19-21 lipca w kołobrzeskim Podczelu podczas tegorocznej edycji Sunrise Festival. Po raz pierwszy fani muzyki elektronicznej, którzy zakupili bilety na to wydarzenie, mieli naprawdę twardy orzech do zgryzienia – wszak dobrać swoją listę koncertową, mając do dyspozycji aż pięć scen, nie było łatwo!

O naszych wrażeniach z imprezy możecie poczytać tutaj: (dzień pierwszy | dzień drugi | dzień trzeci) – natomiast jeśli tego Wam mało, to naprzeciw Waszym oczekiwaniom wychodzą właśnie organizatorzy, którzy prezentują oficjalne aftermovie z tegorocznej edycji imprezy!

jay_cluss

Jak wspomnieliśmy wyżej, było co pokazywać – wszak nowy, mierzący niemal osiem hektarów teren dawał (i będzie dawać wciąż) o wiele więcej wrażeń niż eksploatowane do 2018 roku tereny. Nie sposób tutaj nie wspomnieć chociażby o miasteczku SunCity, które w debiutanckim roku przyjęło ponad 1000 mieszkańców – kadrów stamtąd w nagraniu zrealizowanym tradycyjnie przez RMVision nie zabrakło.

ultra

Najwięcej ognia było jednak na scenach – i to właśnie kadry stamtąd przykuwają największą uwagę. W tym roku krany kamerowe zostały zastąpione przez drony – dało to o wiele więcej możliwości zrealizowania ciekawego materiału i dotarcia z okiem kamery do miejsc, których wcześniej z przyczyn czysto technicznych nie dało się dotrzeć.

Jak to wszystko ma się do efektu końcowego? Sprawdźcie poniżej, a jest co – dostajemy bowiem kilkanaście minut naprawdę jakościowego i przykuwającego oko materiału, podsycającego apetyty na następną edycję imprezy – a ta odbędzie się w dniach 24-26 lipca 2020 roku, rzecz jasna w Podczelu. Już teraz zapraszamy do zapisywania się do naszego specjalnego wydarzenia na Facebooku – link tutaj.

silesia beats

kalendarz

Total
25
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?