joseph capriati

Próba zabójstwa okazała się (na szczęście) nieudana. Joseph Capriati jest już w stabilnym stanie

W sobotę świat muzyki elektronicznej obiegła wieść o próbie zabójstwa Josepha Capriatiego przez jego ojca. Na szczęście mamy dobre wieści.

kontakt

Mamy nowe informacje o stanie zdrowia Josepha Capriatiego po nieudanej próbie zabójstwa ze strony jego ojca. Brzmi to niecodziennie, jednakże nie zapominajmy, że żyjemy w ciężkich pandemicznych czasach, które niewątpliwie odbijają swe piętno na nas i mogą być paliwem wzniecającym nieoczekiwane sytuacje – być może podobne do opisywanej. W każdym razie życie włoskiego DJa i producenta nie jest zagrożone, jak informuje jego management.

Okoliczności zdarzenia opisaliśmy szerzej na naszych łamach w sobotę.

Stan Josepha był naprawdę poważny. Cios nożem uszkodził między innymi płuca. Na szczęście personel szpitalu Sant’Anna e San Sebastiano w Casercie sprostał zadaniu i artysta wraca do pełni sił. Parallel Management, agencja reprezentująca Capriatiego, opublikowała na swoim Facebooku krótkie oświadczenie – aktualizację w sprawie.

Z całego serca dziękujemy za sympatię, którą nam okazujecie. Fani, koledzy i koleżanki.

Chcemy Was zapewnić, że życiu Josepha nie jest zagrożone i przesyła Wam wszystkim mocne i serdeczne uściski.

Dziękujemy wszystkim

Zespół Josepha Capriati – Parallel Management

O losach sprawcy – ojca DJa, będziemy jeszcze pisać na naszych łamach, kiedy już pojawią się oficjalne informacje. Tymczasem w komentarzach pojawiło się wiele słów otuchy i pozdrowień skierowanych do włoskiego producenta. Jest to z pewnością dobra wieść – niemniej mamy nadzieję, że w przyszłości nie będziemy musieli już mówić o tak przykrych sytuacjach.

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?