kontakt

Jeden z istotniejszych aliasów na polskiej scenie muzyki elektronicznej w ostatnich tygodniach jeszcze bardziej nabrał na znaczeniu. Wszystko to dzięki “Let Me Be The One” – czyli singlowi, który Guy Arthur (bo to o nim mowa) wydał w kolaboracji z Julianem Jordanem. Track wydany nakładem STMPD RCRDS pozwolił Polakowi uplasować się w dziesiątce najchętniej słuchanych polskich artystów.

Jednakże nie samymi singlami u Garrixa człowiek żyje. Artur przyzwyczaił bowiem swoich słuchaczy do tego, że raz na czas zdarza się mu remiksować popularne utwory. Najpopularniejszym z nich wciąż jest nowa wersja “Sicko Mode” Travisa Scotta – ale jego portfolio w tej materii jest zdecydowanie szersze. W ubiegłym roku stołeczny producent remiksował takie postaci, jak The Weeknd, Lady Gaga czy Ariana Grande.

Artur remiksuje Justina

Początek kwietnia stoi u dwudziestopięciolatka pod znakiem kolejnego przerabiania dużych postaci sceny pop. Tym razem na tapet trafił Justin Bieber, który całkiem niedawno zaprezentował światu kontrowersyjny (o czym pisaliśmy na naszych łamach) album zatytułowany “Justice”. Krążek otwiera utwór “2 Much” i to on został zmodyfikowany przez Polaka.

Modyfikacja ta jest naprawdę solidna. Oryginał jest bardzo spokojny, pasuje do niego wręcz określenie “pościelówa”. Z kolei remix jest bardzo energiczny i – a jakże – w charakterystycznym stylu Artura.

Tym razem darmówka

Numer został wydany jako free download i z racji tego, iż jest on nieoficjalny, raczej nie ma co liczyć na jego publikację na Spotify. Mimo to nowa wersja “2 Much” jest dostępna na innych portalach streamingowych – YouTube i Soundcloud. Warto się zapoznać!

kontakt