kontakt

Sytuacje, w których polscy artyści remiksują wielkie gwiazdy EDM, stają się powoli normą. Inna sprawa to sytuacje, gdy to zagraniczni twórcy biorą na swój warsztat pochodzące z Polski single. Takich przypadków niestety nie ma zbyt wiele – ale jeśli już występują, to są one szczególnie warte uwagi. Tak, jak na przykład to, co z utworem duetu DJ Kuba & Neitan zrobił Keanu Silva, z którym podczas Sunrise Festival 2019 mieliśmy przyjemność przeprowadzić wywiad.

Niemiec zremiksował “Feel The Vibe” – najnowszy singiel łódzkiego duetu. Oryginalna wersja ukazała się miesiąc temu w labelu Future House Music i zebrała supporty od największych gwiazd muzyki elektronicznej. Z kolei remix był prezentowany w radio shows takich twórców, jak Tiesto, Nicky Romero, Don Diablo czy Oliver Heldens.

Tuning prosto z Niemiec

Keanu Silva podrasował lekko i tak mocny już oryginał. Pojawił się również future house’owy drop, charakterystyczny zresztą dla utworów niemieckiego producenta. Całość została oficjalnie wydana, dzięki czemu jeszcze bardziej podrasowaną nową wersję “2 Million Ways (Axwell Remix)” bezproblemowo znajdziecie na serwisach streamingowych, a także poniżej.

kontakt