Znamy datę premiery nowej EP-ki Knife Party!

O “Lost Souls” usłyszeliśmy już dawno, jednak dopiero teraz poznaliśmy oficjalną datę premiery oraz tracklistę. Naprawdę jest na co czekać.

sunrise

Jeżeli mówimy o artystach, którzy przyczynili się do nabrania popularności przez gatunek jakim jest Dubstep, nie sposób nie wspomnieć o australijskim duecie Knife Party. Nowej muzyki od tych Panów jest jednak jak na lekarstwo – od wydania ostatniej EP-ki “Trigger Warning“, która spotkała się z bardzo podzielonymi opiniami ze strony odbiorców minęło aż cztery lata.

Wszyscy entuzjaści producentów z grupy Pendulum od dawna zacierają ręce w oczekiwaniu na świeży materiał – tym bardziej, że Rob i Gareth przez ostatnie miesiące podgrzewali atmosferę grając niewydany singiel oraz ujawniając tytuł ich nowego extended play’a. Tym razem po długim okresie niepewności w końcu możemy dumnie ogłosić, że znamy oficjalną datę premiery i tracklistę “Lost Souls”!

kalendarz

Nowa EP-ka Knife Party nie wyróżnia się pod względem liczby utworów i tak, jak to Australijczycy mieli w zwyczaju, będzie zawierać cztery utwory. Wśród nich pojawi się zagrane przez nich już jakiś czas temu w podcaście Knifecast “Ghost Train“, “Lost Souls“, które Martin Garrix zagrał premierowo w trakcie tegorocznego EDC Las Vegas oraz dwa pozostałe utwory – “No Saint” oraz “Death & Desire“, nagrane wspólnie z brytyjskim wokalistą Harrisonem, który dość często udziela się w EDMowych produkcjach.

kalendarz

Rzeczą, która bardzo rzuca się w oczy, jest okładka oraz styl graficzny wytworzony wokół samej EPki. Jest to oczywiste nawiązanie do starych animacji Walta Disneya oraz Maxa Fleischera. Niby mała rzecz, a jednak cieszy oko.

Na koniec zostawiamy najważniejszą informację – otóż kiedy ukaże się nowa EPka? Uprzedzamy, że nie będziecie musieli na nią czekać wiekami, bowiem premiera “Lost Souls” od Knife Party jest przewidziana na 19 lipca! Jesteśmy niezwykle podekscytowani tą premierą, nie kryjąc też ciekawości odnośnie tego, co tym razem zmajstrował duet ze słonecznej Australii.

sunrise

foto: Rukes

kalendarz

Total
49
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?