Knock2 z nową, naprawdę świeżą EPką. 6 festiwalowych bangerów!

Na wydaniu “ROOM202 EP” otrzymujemy bass house najwyższej światowej klasy, w tym kolaborację z wokalistką DEV.

PDC

O aliasie Knock2 zrobiło się w ostatnim czasie naprawdę głośno – głównie za oceanem. Postrzegany jest przez niektórych nawet jako przyszłość gatunku bass house, choć ma w swoim repertuarze także i trapowe numery wydane nakładem Sable Valley – wytwórni samego RL Grime. Wybił się jednak przede wszystkim dzięki festiwalowym sztosom, takim jak “What’s the Move” czy “dashstar*” Ten drugi numer zremiksował swoją drogą niedawno duet Yellow Claw. Jak się okazuje, Amerykanin ani myśli na tym poprzestać.

Kwintesencja bass house’u

Wydawać by się mogło, że gatunek ten miał już swój moment świetności za sobą, tymczasem w tym roku otrzymujemy sporo jakościowego materiału, jak chociażby niedawny singiel Skrillexa. Swoje trzy grosze dokłada także pochodzący z San Diego producent, który wydał właśnie nową EPkę nakładem wytwórni NIGHTMODE. Wydanie zatytułowane “ROOM202 ” jest kwintesencją bass house’u – poprzez agresywne basy, galopujące bity i sprawnie cięte sample. EPkę od Knock2 otwiera wydane wcześniej w tym roku mocarne “Make U SWEAT”, po którym poziomem i stylistyką nie odstają “REWiND” i “gettin’ hott”. Wyjątek stanowi “JUMP in”, które – choć równie jakościowe – utrzymane jest w trapowych klimatach.

emuze.me

Choć Amerykanin to wciąż wschodząca gwiazda na scenie, to udało mu się zaprosić do współpracy nie byle jakiego gościa. Mowa tu o udziale DEV w czwartym kawałku “Are U Feelin Me”. Wokalistkę możecie kojarzyć z hitów “In The Dark”, “Bass Down Low”, czy oczywiście kultowego “Like A G6” z Far East Movement. W collabie z Knock2 wokalistka nadała swoim charakterystycznym głosem nieco pikantnego charakteru.

Wokalny feature ma jeszcze zamykające EPkę “Rock Ur World”. Tym razem mowa jednak o nieznanej wcześniej wokalistce o aliasie Fussy.

PDC

Koniecznie sprawdźcie calą EPkę ROOM202 poniżej.

emuze.me

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?