Młodzi Polacy atakują! KOFM i NoGun pozytywnie zaskakują we wspólnym utworze

Dwaj młodzi polscy producenci – KOFM i NoGun – wydali właśnie utwór, który już kilka tygodni temu supportował w swoim radio show Madison Mars.

kalendarz

Polska scena muzyki elektronicznej rozwija się coraz bardziej. Rodzimi producenci są coraz bardziej cenieni na światowym rynku i nie ma co się dziwić – wszak produkcje polskich artystów nie odbiegają poziomem od zagranicznych producentów. Na Shining Beats nie piszemy tylko o największych nazwiskach – ale też o młodych gniewnych, którzy dopiero budują swoją pozycję. Do tych osób z pewnością należą Kuba Sochański aka KOFM i Klaudiusz Brzozowski aka Nogun, którzy zaprezentowali właśnie swój wspólny singiel.

Support Madisona Marsa

Historia utworu “Switch“, który w swoim radio show zagrał Madison Mars, jest dość prosta. Wszystko zaczęło się od wysłania przez Klaudiusza demo swojego nowego utworu do Kuby. Temu na tyle spodobała się produkcja, że postanowił ją dokończyć. Ostatecznie panowie spotkali się w studiu by “doszlifować” utwór.

emuze.me

Pracę nad numerem z KOFM rozpoczęliśmy pod koniec ubiegłego roku. Podesłałem do Kuby demo i spodobało mu się ono na tyle że zaproponował abyśmy je wspólnie skończyli. Przesłałem mu wszystkie potrzebne materiały i po kilku dniach odesłał mi swoją wersję – nagrał on wokal, dopracował drop oraz wziął się za pracę nad break’em. Następnie stwierdziliśmy, że odłożymy pracę nad tym numerem dopóki nie spotkamy się razem w studio. Tak więc umówiliśmy się na wspólne “studio session” podczas którego dokończyliśmy numer!

Klaudiusz Brzozowski aka Nogun

Dwie wersje

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego numer który zagrał Madison Mars różni się od opublikowanej oficjalnie produkcji, to już wyjaśniamy. Panowie postanowili bowiem zrobić dwie wersje utworu. Estończyk w swoim radioshow (o którym mogliście już przeczytać na naszych łamach) zagrał wersję VIP, która wyjdzie za kilka dni. Różnica leży w dodatkowym dropie, który jest zdecydowanie mocniejszy.

Finalnie powstały dwie wersje tego utworu. Poza oryginalną wersją, dostępny będzie VIP MIX ze zmienionym drugim dropem, który słuchacze mięli okazje słyszeć m. in. w podcaście Madison Marsa.

Klaudiusz Brzozowski aka Nogun

Kolejne wydania w drodze

Młodzi Polacy nie spoczywają na laurach i w najbliższych tygodniach wydadzą kolejne swoje numery. Nogun w maju ponownie zawita do .CULTR records , gdzie wyda swój wspólny utwór z FNZ, nieco wcześniej wyjdzie natomiast kolaboracja z NOT.ME. Klaudiusz ma na swoim koncie także gościnny występ na naszym kanale na YouTube – konkretnie w ramach naszej serii Drop Challenge.

ultra

Dla KOFM’a kwiecień będzie również owocny, bowiem pod koniec przyszłego miesiąca nakładem wytwórni Fedde Le GrandaDarklight Recordings wyjdzie wspólny utwór z MYLØ.

Będący collabem na linii KOFM – Nogun singiel “Switch” możecie odsłuchać poniżej.

kalendarz

emuze.me

Total
24
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?