Kolejne postaci dołączają do lineup’u Dreamstate Europe 2024. Ruszyła przedsprzedaż biletów

Skład artystów na Dreamstate Europe 2024 staje się coraz bardziej okazały. Poznaliśmy kolejne cztery gwiazdy trance’owego święta.

silesia beats

O lineup’ie Dreamstate Europe 2024 wiemy coraz więcej. Na początku listopada poznaliśmy cztery pierwsze aliasy, które zawitają 6 kwietnia 2024 roku w PreZero Arenie Gliwice. Są to Craig Connelly, Factor B, John 00 Fleming oraz Will Atkinson. Wydarzenie tego typu przyzwyczaiło jednak fanów muzyki trance w naszym kraju do znacznie większej liczby importów. I właśnie tej większej liczby się doczekaliśmy. Jesteśmy właśnie w 2/3 procesu ogłaszania artystów – ostatnie dni przyniosły ujawnienie aż czterech gwiazd, które dostarczą polskiej publice masę brzmień trance i techno.

Fantastyczna czwórka?

Drugą część ogłoszeń otworzył świeży projekt na scenie muzyki trance. Beat Service (znany także jako Madison Mars) oraz Space Rockerz ruszyli z nowym projektem o nazwie atDusk, osadzonym w progressive trance’owych klimatach. Jest to świeży koncept, więc panowie nie mieli jeszcze okazji zagrać setek występów. Uczestnicy Dreamstate Europe 2024 będą mogli więc usłyszeć ich brzmienia na żywo jako jedni z pierwszych!

jay_cluss

Dreamstate Europe i Giuseppe Ottaviani to nazwy niemalże ze sobą zrośnięte. Włoski producent wystąpił jak dotąd na wszystkich edycjach polskiego eventu, a odsłona numer 4 nie będzie oznaczać przerwy!

ultra

W PreZero Arenie Gliwice nie zabraknie też brzmień bliższych kulturze techno. Będzie za nie odpowiedzialny duet Yoshi & Razner, który zaprezentuje swój nowy koncept o nazwie Genesis.

W takie klimaty idzie także John O’Callaghan. Jedna z najbardziej uznanych postaci świata trance na nowo uruchomiła swój poboczny projekt Joint Operations Centre, w którego ramach Irlandczyk gra techowe brzmienia. W Gliwicach będzie więc mocno!

silesia beats

Na ten moment lineup Dreamstate Europe 2024 prezentuje się w następujący sposób:

Beat Service & Space Rockerz pres. atDusk
Craig Connelly b2b Factor B
Giuseppe Ottaviani
John O’Callaghan pres. Joint Operations Centre
John 00 Fleming
Will Atkinson
Yoshi & Razner pres. Genesis

Już teraz jest ciekawie, ale to jeszcze nie koniec ogłoszeń. Kolejne dwa aliasy poznamy w niedzielę 12 listopada, zaś lineup zostanie zamknięty ostatnią dwójką dzień później. Wśród tej czwórki znajdują się jedyny polski DJ w składzie, reprezentanci scen uplifting trance, psy trance oraz headliner wydarzenia.

ultra

jay_cluss

Dreamstate Europe 2024 – przedsprzedaż biletów

Pełna lista występujących zostanie ujawniona przed rozpoczęciem regularnej sprzedaży biletów. Przypomnijmy – wejściówkę na Dreamstate Europe 2024 będzie można nabyć 14 listopada o godzinie 20:00. Albo już teraz – pod warunkiem, że jest się posiadaczem biletu na przeniesione na przyszły rok Don’t Let Daddy Know Poland. W tym przypadku sprzedaż już trwa – i jw jej ramach dostępne są bilety w opcji standard (219 zł) oraz VIP (700 zł). Wejściówki znajdziecie na platformach Abilet (tutaj) oraz Eventim (tutaj).

kalendarz

silesia beats

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?