MORTEN wystąpi na Heartbeat Festival 2022… ale w innym terminie

Organizatorzy Heartbeat Festival 2022 poinformowali, że MORTEN wystąpi nie podczas pierwszego, a podczas drugiego dnia imprezy.

re2sh

Coraz większymi krokami zbliża się tegoroczna edycja Heartbeat Festival. Organizatorzy już od pierwszego ogłoszenia wzbudzają niemało pozytywnych emocji wśród fanów tanecznej elektroniki w naszym kraju. Co prawda na ten moment wyczekiwanych przez niektóre osoby hardstyle’owych DJów w lineup’ie próżno szukać, ale w zamian otrzymaliśmy naprawdę różnorodną piątkę artystów. Na jej czele stoi MORTEN, który miał wystąpić podczas pierwszego dnia trzcianeckiego festiwalu. Sytuacja ta uległa jednak pewnej zmianie.

Dzień później

Jak czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez organizatorów, na prośbę managementu artysty zdecydowano się na przełożenie występu. Na szczęście Duńczyk nie odwołuje zupełnie swojego pierwszego w Polsce seta – zmianie ulega tylko jego data. Future rave zapanuje w Trzciance nie 24 czerwca, a dzień później – 25 czerwca.

Włodarze Heartbeat Festival poinformowali przy okazji, że osoby, które zakupiły wejściówkę na piątek specjalnie z myślą o MORTENie, będą mogły bezpłatnie przebukować ją na sobotę. Dodatkowo, w czwartek (tj. 14 kwietnia) w ramach trzeciej fazy lineup’u poznamy między innymi dwa nazwiska, które zastąpią duńską ikonę future rave’u podczas pierwszego dnia imprezy.

Poniżej znajdziecie pełną treść oświadczenia, które opublikował Heartbeat Festival.

Heartbeat Festival – oświadczenie

Halo #HeartbeatFamily! Mamy dla Was ważny komunikat.

O tym, jak mocnym bookingiem jest MORTEN oraz jak bardzo wzrosła jego popularność niech świadczy fakt, iż tego lata Duńczyk wystąpi w niesamowitej ilości miejsc na całym świecie (w tym także w Trzciance). Promotorów chcących ściągnąć go na swoje wydarzenia nie brakuje – i jakoś to trzeba pogodzić. Mając to wszystko na uwadze, przystaliśmy na prośbę managementu o przeniesienie występu MORTENa na Heartbeat Festival z 24 na 25 czerwca.

Osoby, które zakupiły bilet na pierwszy dzień imprezy specjalnie z myślą o występie MORTENa i chcą przebookować go na drugi dzień imprezy, będą mogły to zrobić za darmo, bez dodatkowych dopłat. W tym celu osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z bileterią ABilet poprzez adres pomoc@abilet.pl.

Już jutro zaprezentujemy kolejne nazwiska z lineup’u, w tym dwie zagraniczne gwiazdy, które zastąpią MORTENa podczas piątkowej części naszego wydarzenia.

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.

Jeszcze nieco ponad 70 dni

Przypomnijmy – Heartbeat Festival 2022 odbędzie się w dniach 24-26 czerwca w Trzciance. Nad jeziorem Logo wystąpią między innymi MORTEN, Ben Nicky oraz Will Sparks. Bilety na to wydarzenie dostępne są na heartbeatfestival.pl.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronat medialny nad festiwalem.

re2sh

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?