Kolejni artyści dołączają do lineup’u Target One Festival 2023: Trance Edition

Do Nifry i KhoMhy dołączają dwa kolejne interesujące aliasy. Lineup Target One Festival 2023: Trance Edition robi się coraz ciekawszy!

sunrise

Zanosi się na naprawdę ciekawy początek wakacji dla polskich fanów trance’u. Do gry na poważnie postanowili wejść bowiem twórcy Target One Festival, którzy na tegoroczny sezon imprez na otwartej powierzchni planują aż trzy imprezy. Jedna z nich, która odbędzie się 17 czerwca w Krotoszynie, będzie skierowana właśnie do trance’owej społeczności. Już jakiś czas temu poznaliśmy pierwsze dwie zagraniczne postaci z lineup’u – a byli to Nifra oraz KhoMha. Teraz przyszedł czas na kolejne dwa aliasy.

Kolejna dwójka (a raczej trójka)

Do składu Target One Festival 2023: Trance Edition dołączyli dobrze znani z progressive trance’owych sztosów panowie z duetu Kyau & Albert

kalendarz

…a także polski reprezentant – Nitrous Oxide.

kalendarz

Na tym ogłoszenia lineup’owe się nie kończą – wkrótce poznamy dwie pozostałe zagraniczne gwiazdy oraz polskie dopełnienie lineup’u.

Są już bilety

W ostatnich dniach rozpoczęła się także sprzedaż biletów na Target One Festival 2022: Trance Edition. Na ten moment dostępne są wejściówki w wersji zwykłej (139 zł) oraz VIP (499 zł). Dokonać zakupu możecie pod tym linkiem.

sunrise


foto: Gustav Photography

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?