daft-punk-tribute2

Tribute dla Daft Punk już w te wakacje w Manchesterze. Największe hity duetu zagrane przez orkiestrę!

Już w te wakacje w Manchesterze odbędzie się koncert będący hołdem dla legendarnej twórczości duetu Daft Punk.

pdc

W zeszłym miesiącu naszym oczom ukazała się jedna ze smutniejszych wiadomości w tym roku ze sceny elektronicznej. Francuski duet Daft Punk po 28 latach współpracy ogłosił zakończenie wspólnej działalności. Sporo osób czekało na wielki powrót “robotów”, jednak w zamian dostali oni coś, czego z pewnością się nie spodziewali. Co by jednak nie mówić – Thomas i Guy-Man zostawili po sobie ogromne dziedzictwo w postaci kilku albumów i wielu legendarnych kawałków. Teraz będzie można usłyszeć je znowu na koncercie, który będzie swoistym hołdem dla twórczości Daft Punk.

Wakacje z Daft Punk

Koncert będzie (a jakże) prezentował orkiestralne wersje największych hitów duetu. Za wykonanie odpowiedzialna będzie Kaleidoscope Orchestra z Manchesteru. Na ten moment wiadomo o dwóch koncertach back 2 back, które odbędą się 20 sierpnia o 18:00 i 20:30. Powodem zorganizowania eventu w dwóch różnych godzinach jest zmniejszenie liczby osób przebywających w jednym miejscu – wszystko w celu zachowania zasad bezpieczeństwa.

Całość odbędzie się w rodzimej miejscowości tejże orkiestry a konkretnie w katedrze w Manchesterze. Cena biletu wynosi 55 funtów i można je zakupić już teraz. Jest to świetna okazja aby usłyszeć twórczość Daft Punk w niesamowitych aranżacjach oraz ciekawej miejscówce.

pdc

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?