KREAM nie wystąpi w ten weekend w Pradze Centrum. Dowiedzieliśmy się tego od… samych artystów

W najbliższy weekend duet KREAM miał wystąpić w Polsce dwukrotnie. Niestety, tylko jeden set dojdzie do skutku.

PDC

O ile pierwsza połowa 2023 roku przy ulicy Szwedzkiej w Warszawie była naprawdę głośna, o tyle początek drugiej połowy jest na przeciwnej stronie skali. Praga Centrum po raz ostatni gościła fanów muzyki pod koniec czerwca. Imprezy planowane na lipiec są przenoszone na inne terminy, zaś nowe eventy nie są jak na razie ogłaszane. Jak już pisalśmy na naszych łamach, na końcówkę wakacji przeniesione zostały występy takich postaci, jak Will Sparks i Zonderling.

Na jesień – konkretnie na 18 listopada – przerzucony został także set formacji Chase & Status w ramach serii imprez Raban. Na liście lipcowych imprez została więc już tylko data 22 lipca – wówczas mieli wystąpić panowie z formacji KREAM. To znaczy “mieli”, bo nie wystąpią. A dowiedzieliśmy się o tym w dość dziwny sposób.

emuze.me

Poczekamy na KREAM w stolicy

Na najbliższy weekend bracia Slettebakken mieli zaplanowane dwa występy w Polsce. Pierwszy odbędzie się 21 lipca w Kołobrzegu w ramach Sunrise Festival 2023 – i tu nie ma żadnych informacji o potencjalnym odwołaniu bookingu. Co innego w wypadku drugiego występu, który miał odbyć się dzień później w Pradze Centrum. Na wizytę Norwegów w stolicy będziemy musieli niestety poczekać.

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu, które pojawiło się na facebook’owym wydarzeniu imprezy, koncert KREAM zostaje przeniesiony na inny termin z przyczyn technicznych. Podobny powód był podawany zarówno przez Follow The Step przy przenosinach innych lipcowych imprez, jak i przez samych artystów. Na ten moment nie została jeszcze podana konkretna data, na którą event zostaje przeniesiony. Jak twierdzą włodarze Pragi Centrum, jest to przedmiot negocjacji z managementem artystów. Szybki rzut oka na harmonogram występów każe kierować oczy na końcowe miesiące 2023 roku – wszak między sierpniem a listopadem niemal wszystkie występy duetu będą odbywać się w Ameryce Północnej.

PDC

To, co dodaje pieprzu całej sytuacji, to opieszałość organizatorów w podaniu informacji o przeniesieniu imprezy. Informacja na ten temat zaczęła krążyć po EDMowej sieci już w ostatni weekend. Wtedy to Daniel i Markus pod jednym z komentarzy nawiązujących do występu w stolicy poinformowali, że został on przeniesiony.

Cóż – pozostaje nam czekać na nowy termin!

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?