Praga Centrum przekłada dwa wydarzenia. Will Sparks i Zonderling w innych terminach!

W tym tygodniu włodarze Pragi Centrum przenieśli dwa eventy na przełom sierpnia oraz września. Oto szczegóły.

kalendarz

Co prawda wiele wskazuje na to, że czas covidowej zapaści za nami, ale nie oznacza to niestety, że w branży eventowej panuje eldorado. Przykładowo – na przestrzeni ostatnich tygodni dowiedzieliśmy się o przeniesieniu na przyszły rok między innymi sierpniowego Kraków Live Festival oraz wrześniowego ON AIR Festival. Kategoria tanecznej elektroniki także nie ma łatwo – w ostatnim czasie na Heartbeat Festival nie przyjechał zapowiedziany wcześniej Astrix, a teraz dwa EDMowe wydarzenia w Pradze Centrum zmieniają swoje daty.

Do dwóch razy sztuka

W środowe popołudnie na mediach społecznościowych klubu pojawiła się informacja o nowym terminie imprezy, podczas której miał wystąpić Zonderling. Pierwotną datą miała być sobota 8 lipca – zaś nowa data to 15 września.

emuze.me

Podobnie wygląda to także w wypadku imprezy zaplanowanej na 14 lipca. Miał podczas niej zagrać Will Sparks. Ten event także został przeniesiony, tym razem na 25 sierpnia. Obie imprezy zmieniły swoje terminy z bliżej nieokreślonych przyczyn technicznych. Bilety na oba eventy utrzymują ważność w nowych terminach.

Czekajcie, a będzie Wam dane

Niczego w życiu nie można brać za pewnik. Jeśli tuzom sceny eventowej – takim jak Open’er – może przydarzyć się na ostatnią chwilę konieczność odwołania paru artystów, dlaczego zatem innym nie może powinąć się noga? Ważne jednak, aby zawsze taki przekaz był jasny, czytelny, a przede wszystkim rzetelny. Trudno domniemywać, czym są rzekome ”problemy techniczne”. Jeśli to kwestia uszkodzonej skrajnej kabiny w męskim szalecie, to naprawdę damy radę – i tak rzadko kiedy działa.

ultra


foto: Ela Kobyłka

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?