Kygo wraca do tropical house’u! Jest już fragment jego nowego singla

Kygo po 9 miesiącach od ostatniego wydania postanowił odświeżyć przebój Shakiry. A to wszystko z piosenkarką Avą Max.

2sher

Kygo ostatni raz na naszych łamach pojawił się w kwietniu zeszłego roku, kiedy wydawał remiks utworu “Say Say Say” Michaela Jacksona. Przez ostatnie 9 miesięcy Norweg nie dawał nam zbyt wielu powodów, by o nim napisać… do teraz. Wszystko bowiem wskazuje na to, że nowy kawałek pioniera gatunku Tropical House jest już w drodze.

Kygo wraca do korzeni

W ostatnim czasie Kygo udostępnił na swoich mediach społecznościowych film ze studia. Na nagraniu słyszymy charakterystyczne, “tropikalne” brzmienie oraz żeński wokal śpiewający przebój Shakiry “Whenever, Wherever”. Sprawne ucho z pewnością rozpozna głos popowej artystki Avy Max, która po raz kolejny pokazuje, że dobrze czuje się w elektronicznych rytmach. Mniej sprawne ucho może z kolei zajrzeć do opisu posta, gdzie albańsko-amerykańska piosenkarka została wprost oznaczona.

emuze.me

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce Kygo oficjalnie dołoży swoją cegiełkę do mody na odświeżone przeboje. Sprzeciwu wśród fanów jednak nie widać – patrząc na komentarze pod filmem, można łatwo wyczuć entuzjazm. Premiery nowego singla Norwega możemy spodziewać się już wkrótce.

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?