kontakt

Rzadko kiedy za EDMowym festiwalem stoi konkretny artysta – nie zmienia to faktu, że w eventowym kalendarium nietrudno takie przypadki znaleźć. Przykładowo mamy Second Sky Festival – czyli wydarzeniu, które organizował Porter Robinson, a o którym jakiś czas temu informowaliśmy. My jednak chcielibyśmy zwrócić uwagę na imprezę, która miała miejsce w ubiegły weekend, a która z pewnością jest warta uwagi, szczególnie dla fanów ciężkiego grania – chodzi tu o organizowany od 2017 roku Lost Lands Music Festival.

Za eventem stoi Jeff Abel – kanadyjski producent, znany fanom muzyki basowej jako Excision. Jedna z najpopularniejszych postaci sceny dubstepowej co roku ściąga do Legend Valley w amerykańskim stanie Ohio najmocniejsze postaci muzyki trap i dubstep. Nie inaczej było też i w tym roku – skład, na którego czele stali (wraz z organizatorem) Illenium, Borgore, Flosstradamus, Kayzo, NGHTMRE oraz Zeds Dead (pełny lineup znajdziecie tutaj) sprawił, że wszystkie bilety na ten event po raz pierwszy w historii zostały wyprzedane.

Dla reszty przewidziano transmitowany na YouTube obszerny livestream, trwający w sumie niecałe 30 godzin. Ci, którzy go przegapili, mogą żałować – grający na dwóch scenach artyści nie przebierali w środkach i robili konkretny raban. Na szczęście w sieci nietrudno znaleźć liczne nagrania – postanowiliśmy zebrać je wszystkie i skupić w jednym miejscu, aby żyło się Wam łatwiej.

Wszystko, co udało nam się znaleźć znajdziecie poniżej. Miłego słuchania!


DZIEŃ 1

Akylla

Borgore

Cookie Monsta b2b Doctor P b2b FuntCase

Ekali

Excision

Ghastly

HEKLER

Jantsen

Kai Wachi

Kompany

Marauda

Midnight Tyrannosaurus

Subtronics

Whipped Cream


DZIEŃ 2

12th Planet

ATLiens

Boogie T b2b Squnto

Boogie T.rio

Dion Timmer

Eprom b2b Zeke Beats

G-REX

Ganja White Night

Habstrakt

Kayzo

Liquid Stranger

Lucii

Sullivan King

SVDDEN DEATH

Trampa

Wooli

YOOKiE


DZIEŃ 3

Blunts & Blondes b2b HE$H

Dirt Monkey

Downlink

Excision (Detox Set)

Excision b2b Illenium

Figure b2b Protohype

FuntCase

Herobust

Oolacile

PEEKABOO

PhaseOne

Said The Sky b2b Dabin

Slander b2b Spag Heddy

Space Jesus

TYNAN

kontakt