Jak brzmi największy event z bass music na świecie? Sprawdź sety z Lost Lands Music Festival 2019!

Podczas tegorocznego Lost Lands Music Festival wystąpili m.in. Excision (organizator), Illenium, Borgore, Flosstradamus, Kayzo, NGHTMRE oraz Zeds Dead.

sunrise

Rzadko kiedy za EDMowym festiwalem stoi konkretny artysta – nie zmienia to faktu, że w eventowym kalendarium nietrudno takie przypadki znaleźć. Przykładowo mamy Second Sky Festival – czyli wydarzeniu, które organizował Porter Robinson, a o którym jakiś czas temu informowaliśmy. My jednak chcielibyśmy zwrócić uwagę na imprezę, która miała miejsce w ubiegły weekend, a która z pewnością jest warta uwagi, szczególnie dla fanów ciężkiego grania – chodzi tu o organizowany od 2017 roku Lost Lands Music Festival.

Za eventem stoi Jeff Abel – kanadyjski producent, znany fanom muzyki basowej jako Excision. Jedna z najpopularniejszych postaci sceny dubstepowej co roku ściąga do Legend Valley w amerykańskim stanie Ohio najmocniejsze postaci muzyki trap i dubstep. Nie inaczej było też i w tym roku – skład, na którego czele stali (wraz z organizatorem) Illenium, Borgore, Flosstradamus, Kayzo, NGHTMRE oraz Zeds Dead (pełny lineup znajdziecie tutaj) sprawił, że wszystkie bilety na ten event po raz pierwszy w historii zostały wyprzedane.

kalendarz

Dla reszty przewidziano transmitowany na YouTube obszerny livestream, trwający w sumie niecałe 30 godzin. Ci, którzy go przegapili, mogą żałować – grający na dwóch scenach artyści nie przebierali w środkach i robili konkretny raban. Na szczęście w sieci nietrudno znaleźć liczne nagrania – postanowiliśmy zebrać je wszystkie i skupić w jednym miejscu, aby żyło się Wam łatwiej.

kalendarz

Wszystko, co udało nam się znaleźć znajdziecie poniżej. Miłego słuchania!


DZIEŃ 1

sunrise

Akylla

Borgore

Cookie Monsta b2b Doctor P b2b FuntCase

kalendarz

kalendarz

Ekali

Excision

sunrise

Ghastly

HEKLER

Jantsen

Kai Wachi

kalendarz

Kompany

Marauda

Midnight Tyrannosaurus

Subtronics

Whipped Cream


DZIEŃ 2

12th Planet

ATLiens

Boogie T b2b Squnto

Boogie T.rio

Dion Timmer

Eprom b2b Zeke Beats

G-REX

Ganja White Night

Habstrakt

Kayzo

Liquid Stranger

Lucii

Sullivan King

SVDDEN DEATH

Trampa

Wooli

YOOKiE


DZIEŃ 3

Blunts & Blondes b2b HE$H

Dirt Monkey

Downlink

Excision (Detox Set)

Excision b2b Illenium

Figure b2b Protohype

FuntCase

Herobust

Oolacile

PEEKABOO

PhaseOne

Said The Sky b2b Dabin

Slander b2b Spag Heddy

Space Jesus

TYNAN

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?