LOUD ABOUT US! podkręcają tempo w nowym singlu. Dosłownie!

Twórcy “Drums” rozpoczynają 2019 rok, łącząc swój charakterystyczny styl z nowym pomysłem na Bass House. Innymi słowy – warto sprawdzić “Funked Up”!

sunrise

Poprzedni rok dla duetu LOUD ABOUT US był naprawdę udany – single w labelach Hexagon oraz SKINK, supporty od największych postaci światowej sceny EDM, a także wspólne utwory m.in. z Sikdope’m ugruntowały wysoką pozycję formacji wśród dobrze zapowiadających się, młodych aliasów na polskiej scenie muzyki elektronicznej.

Jednak – jak mówi stare przysłowie – kto stoi, ten się cofa, dlatego Kamil i Krzysztof postanowili spróbować czegoś nowego. Założenie proste – podkręcić tempo.

kalendarz

Funked Up“, bo tak nazywa się nowa produkcja duetu, to potężna dawka Bass House’u, który znamy chociażby z ostatnich produkcji Jauz’a. Nowy styl amerykańskiego producenta został przyjęty w ubiegłym roku dosyć mieszanie – co poniektórzy fani podnosili argument, że Bass House w 150 BPM nie brzmi zbyt dobrze.
Możemy chyba jednak uznać, że charakterystyczny styl Polaków w takiej, a nie innej aranżacji sprawdza się przynajmniej o klasę lepiej.

ultra

A jeśli nie ufacie naszym słowom, to sprawdźcie sami – utwór został wydany nakładem Diverge Records i możecie go pobrać całkowicie za darmo!

kalendarz

sunrise

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?