LOUD ABOUT US! wracają do Future House Music. Tym razem coś innego niż bass house

Polski duet LOUD ABOUT US! pokazuje solidne przygotowanie na tegoroczny sezon. Tym razem panowie wydali remix dla Raven & Kreyn w Future House Music.

sunrise

Duet dwóch polskich producentów z LOUD ABOUT US!, w którego skład wchodzą Kamil Jaroszek i Krzysiek Drózd zaczął ten rok niezwykle mocno. Panowie zdążyli już wydać collab z Geraldem Le Funkiem i to nie byle gdzie, bo w stajni samego JauzaBite This! Teraz Polacy kontynuują dobrą passę, wydając swój remix w innej, szalenie popularnej wytwórni – Future House Music.

Polscy producenci wzięli na warsztat numer “This Far“, który stworzył inny, dobrze radzący sobie duet Raven & Kreyn. Oryginał to niezwykle ciekawy materiał z wokalem Nino Lucarlliego, który stanowi dobre podwaliny pod nowe interpretacje. Ten fakt wykorzystało Future House Music wydając ostatnio paczkę remiksów, w której pojawili się Kamil i Krzysiek.

kalendarz

Tym razem na house’owo

LOUD ABOUT US! znani są ze swoich bass house’owych bangerów, wspieranych przez największe gwiazdy tego gatunku. Tym razem polski duet postanowił pójść w brzmienia kojarzące się bardziej z muzyką House. W nowej odsłonie Panowie poradzili sobie z tym gatunkiem wzorowo.

kalendarz

Warto przy okazji podkreślić, że nie jest to pierwsza wizyta mazowieckiego duetu w FHM – ubiegłej jesieni ukazał się tam bowiem singiel pod tytułem “So Fresh“. Najnowszą propozycję możecie natomiast przesłuchać poniżej.

foto: Gromysz

sunrise

kalendarz

Total
19
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?