kontakt

Duet dwóch polskich producentów z LOUD ABOUT US!, w którego skład wchodzą Kamil Jaroszek i Krzysiek Drózd zaczął ten rok niezwykle mocno. Panowie zdążyli już wydać collab z Geraldem Le Funkiem i to nie byle gdzie, bo w stajni samego JauzaBite This! Teraz Polacy kontynuują dobrą passę, wydając swój remix w innej, szalenie popularnej wytwórni – Future House Music.

Polscy producenci wzięli na warsztat numer “This Far“, który stworzył inny, dobrze radzący sobie duet Raven & Kreyn. Oryginał to niezwykle ciekawy materiał z wokalem Nino Lucarlliego, który stanowi dobre podwaliny pod nowe interpretacje. Ten fakt wykorzystało Future House Music wydając ostatnio paczkę remiksów, w której pojawili się Kamil i Krzysiek.

https://youtu.be/HgWsAPJ34pw

Tym razem na house’owo

LOUD ABOUT US! znani są ze swoich bass house’owych bangerów, wspieranych przez największe gwiazdy tego gatunku. Tym razem polski duet postanowił pójść w brzmienia kojarzące się bardziej z muzyką House. W nowej odsłonie Panowie poradzili sobie z tym gatunkiem wzorowo.

Warto przy okazji podkreślić, że nie jest to pierwsza wizyta mazowieckiego duetu w FHM – ubiegłej jesieni ukazał się tam bowiem singiel pod tytułem “So Fresh“. Najnowszą propozycję możecie natomiast przesłuchać poniżej.

foto: Gromysz

kontakt